17.04.2024

5 ключів до повноцінного життя

5 важливих ключів в житті

Для того, щоб отримати ясність і зосередженість у рішеннях, які ви приймаєте, варто переглянути найважливіші речі в житті, вирішити, що ви робите добре, а що ні. Коли ви востаннє сідали і запитували себе:

  1. Як виглядає моє ідеальне майбутнє?
  2. Чого я насправді хочу від життя, стосунків і кар’єри?
  3. До яких планів і мрій я прагну?
  4. І нарешті…
  5. Що заважає мені бути щасливим і досягти успіху в цих сферах?

Наші життя та пріоритети відрізняються, проте є цінні речі в житті, які є майже універсальними. У сьогоднішній темі ми спробуємо відповісти на питання: “Які п’ять найважливіших речей у житті?”

Ми запрошуємо вас ознайомитися з думкою про те, що є п’ятьма найважливішими речами, і сподіваємося, що вона послужить вам сильним орієнтиром при побудові життя, яке ви хочете створити.

П’ять найважливіших речей у житті:

1. Здоров’я

Здоров’я визначає нашу здатність виживати. Без нього ви не зможете досягти наступних чотирьох речей. Це стосується нас особисто і наших сімей, а також суспільства і бізнесу. Простіше кажучи, якщо ми/вони не здорові, то ми/вони, ймовірно, перестанемо існувати – отже, у нас нічого не буде.

2. Доброчесність

Доброчесність передбачає життя у відповідності з нашими принципами, цінностями та фундаментальними переконаннями. Йдеться про створення репутації, якій довіряють інші, і це стосується нас самих, наших сімей, суспільства та бізнесу.

Також читайте:  5 кроків, щоб вирішити, що робити далі

Доброчесність в житті

Чому здоров’я та доброчесність ставляться вище за стосунки, а отже, і за сім’ю? Подумаймо про це так: як людина, яка, ймовірно, вважає сім’ю життєво важливою частиною свого життя, який вплив на неї має погане здоров’я та низький рівень доброчесності? Чи налаштуєте ви свою сім’ю на успіх, якщо не подбаєте про себе в першу чергу? Якщо ваше здоров’я підводить вас або якщо ваша репутація постраждала через відсутність доброчесності, то який тягар/приклад ви подаєте своїм дітям або своїй сім’ї? Якщо подивитися на це з такої точки зору, то доброчесність майже на одному рівні зі здоров’ям, без неї також нічого не маєш.

3. Стосунки

Стосунки охоплюють наші сім’ї, друзів, колег та знайомих. Це наш обов’язок будувати стосунки, які не лише підтримують нас, але й надають можливості та дозволяють нам підтримувати інших – ви не можете зробити все самостійно.

З точки зору роботи, це відносини, побудовані на основі культури вашої організації, це відносини з вашими постачальниками, клієнтами та акціонерами. Побудова міцних стосунків, коли ви всі разом рухаєтеся вперед заради загального успіху, – ось що дійсно має значення.

4. Зростання

Розвиток – одна з шести людських потреб. Ми запрограмовані рости від народження, і хоча з віком навчання може сповільнюватися, воно ніколи не повинно зупинятися. Ми повинні продовжувати кидати собі виклик, щоб стати кращими в тому, на чому ми зосереджені і чого прагнемо досягти. Якщо ми припиняємо розвиватися, ми стагнуємо, а потім рухаємося назад. Знову ж таки, це стосується як нас особисто, так і нашого бізнесу.

Також читайте:  Чому влітку ви відчуваєте себе щасливішими та як зберегти заряд бадьорості на цілий рік

5. Внесок

Ми тут для того, щоб служити нашій родині, нашим друзям, нашим компаніям чи суспільству. Ми повинні сприяти зростанню інших. Без внеску, який сенс? Якщо те, що ми робимо, не має значення, то навіщо нам це робити? Це дає нашому життю мету, причину для існування.

Залиште коментар