17.04.2024

20 лайфхаків для дому та життя

32 лайфхаки для дому та життя

20 лайфхаків для дому та життя, які можуть стати в нагоді в господарстві

Допомога по господарству на всі випадки життя

1. Запалити ароматичну свічку

Як запалити ароматичну свічку

Звичайним способом зробити це непросто: обпалює пальці. Візьміть сиру спагеттину та підпаліть. Вона чудово горить, і з її допомогою ви легко запалите будь-яку свічку, що знаходиться в поглибленні.

2. Видалити позначки у книзі

Позначки у книзі

Деякі досі люблять робити позначки у книзі за допомогою маркера. Щоб видалити їх, використовуйте лимонний сік. Нанесіть його на ватний тампон і проведіть за потрібним місцем. Слід маркера зникне.

Порада краще працює, якщо маркерна позначка відносно свіжа.

3. Маркування ключів

Маркування ключів

Якщо в будинку багато ключів, постійно з’являється плутанина: який для чого. Нанесіть трохи лаку для нігтів на головку ключа, і все стане на місце.

Також читайте:  7 способів врятуватися від спеки, працюючи вдома з невеликою кількістю кондиціонерів (або взагалі без них)

Ефективніше пофарбувати ключі у різні кольори.

4. Зберігаємо насіння свіжим

Зберігаємо насіння свіжим

Ніколи не викидайте пакетики кремнезему, які кладуть у магазинах у новий одяг. Кремнезем добре вбирає воду.

І коли після весняної посадки у вас залишаться не використані до кінця пакетики з насінням, складіть їх у герметичний короб і додайте до нього пару пакетиків із чарівними безбарвними кристалами.
Кремнезем забере всю вологу і не дасть розвинутися плісняві або прорости насіння.

5. Дзеркала без запотівання

Дзеркала без запотіваніння

У ванній кімнаті дзеркало постійно в тумані після гарячого душу. Покінчіть із цим раз і назавжди! Нанесіть трохи автомобільного воску на дзеркало, дайте йому висохнути, а потім відполіруйте поверхню сухою м’якою тканиною.

6. Лего без мікробів

Лего без мікробів

Діти люблять грати у конструктор Лего. Не забувайте періодично мити ці кубики. Складіть їх у сітку, завантажте в пральну машину, додайте засіб та встановіть програму короткого прання. Але без сушіння! Після прання викладіть кубики на рушник та просушіть окремо.

Рекомендація також підходить для господарських щіток.

7. Зняти наклейки з меблів

Наклейки з меблів

Нерідко підлітки грішать тим, що ліплять наклейки на меблі. Щоб позбавитися їх, візьміть шпатель і зчищайте наклейки, підігріваючи робоче місце феном.

8. Мобільник-інструкція

Мобільник-інструкція

Коли ми щось робимо або ремонтуємо, нам потрібна інформація з Мережі: інструкції, креслення, відео. Проблема в тому, як дивитися ці матеріали, не відриваючись від справи і як закріпити телефон, щоб він був постійно перед очима.

Використовуйте для цього пластикові затягування для проводів: оберніть ними ваш телефон, як показано на фото.

Також читайте:  Як позбутися пилу - метод від наших бабусь

І ваші руки одразу стануть вільними.

9. Секретка від злодіїв

Секретка від злодіїв

На відпочинку не завжди зручно носити гаманець. Наприклад, на пляжі: доводиться залишати речі без нагляду, коли йдеш у море. Використовуйте для секретного зберігання готівки порожні футляри з-під косметики. Наприклад, від гігієнічної помади.

Ніякому злодієві не спаде на думку, що там можна тримати купюри.

10. Перенесення фанери

Перенесення фанери

Великий лист фанери не стільки важкий, скільки незручний для перенесення. Зробіть петлю з довгої мотузки і простягніть її знизу, простягнувши під кути.

В руках буде зручна ручка, і завдання значно спроститься.

11. З одного місця зберігання зробити два

Місце зберігання

Багаторазові пластикові пакети із застібкою – зручна та практична річ. Іноді туди треба вкласти щось меншого розміру. Як це зробити, якщо пакетів мало? Розрізати, як завжди ріжуть пластикові пакети. Нагріти гострий ніж на вогні та розрізати пакет. За рахунок високої температури від металу бічні краї міцно сплавляться.

12. Не дряпати стіни

Не дряпати стіни

Нерідко задні кромки багету, в якому вміщено картину, дряпають стіни. Щоб уникнути цього, зробіть захисні прокладки з гарячого клею та приклейте їх до зворотного боку рамки. Клей надійніше утримуватиме картину на вазі і захистить стіни від подряпин.

Альтернативне рішення: використовувати меблеві накладки-самоклейки під ніжки стільців.

13. Очистити фарбу з килима

Очистити фарбу з килима

Якщо на килим випадково впала кисть, покрита фарбою, не поспішайте купувати новий килим. Налийте трохи технічного спирту на ганчірку та зітріть фарбу.

14. Гарний перелік справ

 

Також читайте:  Як легко позбутися запаху цигарок у квартирі: 3 робочих методи, доступних кожному

Гарний перелік справ

Для цього можна успішно пристосувати рамку для фотографій. Як фон використовуйте аркуш паперу, краще кольоровий. Його треба вирізати за розміром та встановити за склом.

Готово! Маркер в руки – і список справ написано на склі. Назавтра протріть сухою ганчіркою та плануйте далі.

15. М’який килим

М'який килим

Спосіб придатний для всіх килимів. Щоб вони стали ще м’якшими, підкладіть під килим шар ковроліну. Він м’який та дешевий, а основний килим від цього лише виграє.

Як і ваші ноги.

16. Почистити абажур

Почистити абажур

Абажури як магніт притягують пил та шерсть домашніх улюбленців. Пральна машина для чищення підійде навряд чи, а валик для збирання пилу впорається зі справою чудово!

17. Зробити стіл вище

Зробити стіл вище

Для цього будуть потрібні пластикові «ходулі», вирізані з ПВХ-труби відповідного діаметра. Взуйте в них ніжки столу, і ви отримаєте потрібну висоту. Щоб повернути попередню висоту, зніміть труби.

18. Видалити жуйку з килима

Видалити жуйку з килима

Непроста справа стає елементарною, якщо застосувати небагато знань хімії. Жувальна гумка стає крихкою при заморожуванні. Покладіть у герметичний пакет або пластикову ємність кубики люду і покладіть поверх гумки на 30 хвилин. Коли жуйка замерзне, вона легко вийде з килимового покриття.

19. Рівна лінія скопування

Рівна лінія скопування

Покладіть довгу дошку на землю, вона буде своєрідною лінійкою, і починайте копати. При необхідності дошка-лінійка переміщається.

20. Виправити вм’ятини в дерев’яних поверхнях

Вм'ятини в дерев'яних поверхнях

Знадобляться праска і злегка волога, але не мокра ганчірка. Покладіть її на місце ремонту і пройдіться по ній максимально гарячою праскою. Під дією тепла вода почне випаровуватися, і частинки пари потраплять у пошкоджені волокна. Вони розширяться і під дією праски повернуть первісну форму.

Залиште коментар