25.05.2024

15 найпопулярніших місць у Кракові, Польща

15 найпопулярніших місць у Кракові, Польща

Які місця в Кракові, Польща, найбільш популярні в Instagram? Де в місті найкращі місця для фотозйомки? У цій публікації ми представимо вам список із 15 найкращих Instagram і місць для фотографій у Кракові, Польща. Сподіваємось, вам сподобається.

1. Площа Ринок.

Площа Ринок, Краків

Ринкова площа Кракова (Rynek Główny w Krakowie) – одне з найфотогенічніших місць у Польщі. Тут ви знайдете все, що є найбільш характерним і впізнаваним для Кракова. Якщо ви хочете зробити гарне фото у своєму Instagram або блозі подорожей, це місце є обов’язковим. Багато людей також проводять весільні сесії тут. Не дивно, тільки подивіться, яка красива Ринкова площа Кракова!

2. Базиліка Святої Марії.

Базиліка Святої Марії в Кракові (Kościół Mariacki w Krakowie) виглядає вражаюче як зовні, так і всередині. Це один із найдивовижніших храмів у Польщі. Щогодини з вежі костелу можна почути крик Пресвятої Богородиці, який є символом Кракова. Легенда свідчить, що коли 1241 року до міста прийшли татари, баштовий сторож почав бити на сполох. Він встиг попередити місто про напад, але татарська стріла напівудару пронизала йому горло. Тому мелодія горна обривається так раптово – там же, де герой-охоронець перестав її грати. Якщо будете в Кракові, обов’язково сфотографуйте костел св. Марії. Це місце з найбільшою кількістю інстаграмів у місті.

3. Королівський замок Вавель.

Королівський замок Вавель (Zamek Królewski na Wawelu), який колись був резиденцією польських королів, зараз є однією з найбільших туристичних визначних пам’яток і найбільш популярним місцем у Кракові, Польща. Замок розташований на пагорбі з прекрасним видом на річку Вісла. Вхід на Вавельський дворик вільний.

Вам буде цікаво: Королівський замок Вавель – повний путівник

4. Краківські суконниці.

Суконні ряди (Sukiennice) – одне з найбільш популярних місць у Кракові. Більшість людей фотографується під арками, де розташовані чарівні ресторанні сади. Якщо ви хочете мати гарне зображення для свого Instagram, ви також можете спробувати зняти базиліку Святої Марії з арками Суконних рядів як кадр.

5. Вулиця Флоріанська.

Ще одне чудове місце для фотографії та Instagram у Кракові – вулиця Флоріанська (Ulica Floriańska). Це одна з головних і найвідоміших вулиць старого міста Кракова. Він простягається від історичних Флоріанських воріт до Головної площі. Якщо ви хочете мати гарне фото звідси, спробуйте сфотографувати Базиліку Святої Марії на задньому плані.

6. Театр Юліуша Словацького.

Театр Юліуша Словацького (Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie) – одна з найкрасивіших будівель Кракова. І його фасад, і інтер’єр вражають, тому, якщо ви тут, обов’язково зайдіть всередину і сфотографуйте. Ви не пошкодуєте. Цей театр є справжньою архітектурною перлиною.

7. Казімєж, Єврейський квартал.

Єврейський квартал Казімєж – одне з найпопулярніших місць у Кракові. Туристи зазвичай відвідують тут синагоги та церкви, для місцевих це місце зустрічі, де можна посидіти в одному з атмосферних пабів і просто відпочити. Казімєж із його богемною атмосферою та хіпстерськими закладами абсолютно відрізняється від Старого міста Кракова. Якщо ви шукаєте чарівних куточків, цікавих деталей і вуличного мистецтва, обов’язково відвідайте Казімєж, єврейський квартал у Кракові.

8. Костел Св. Йосифа, Подґуже.

Костел Святого Йосипа в Подґуже (Kościół św. Józefa na Podgórzu) – одне з улюблених місць фотографів, які займаються дронами. Незважаючи на те, що цей неоготичний костел розташований за півгодини ходьби від старого міста, сюди варто поїхати, якщо ви хочете побачити й деякі нетуристичні, позашляхові місця Кракова.

9. Пішохідний міст Бернатека.

Пішохідний міст Бернатек (Kładka Ojca Bernatka) — це велосипедний пішохідний міст, який з’єднує єврейський квартал Казімєж із районом Подґуже. Його також називають мостом кохання через те, що багато пар замикають на його шлагбауми замки та кидають ключі у річку Віслу. Цим вони висловлюють свою велику любов. Міст підсвічується вночі і є однією з туристичних визначних пам’яток Кракова. Якщо будете поруч, обов’язково сфотографуйтеся тут.

10. Лагуна Закжувек.

Лагуна Закшувек у Кракові (Zalew Zakrzówek) – одне з найпопулярніших місць в Instagram. Озеро має гарний бірюзовий колір, а над ним переважають стрімкі вапнякові скелі. Краков’яни люблять тут проводити час, особливо в спекотні літні дні. Лагуна настільки прихована, що деякі люди вважають її міфом. Але воно дійсно існує! Сюди можна дійти пішки від Вавеля приблизно за півгодини.

11. Куточок сумнівного Фоми.

Куточок Сумнівного Томаса (Zaułek Niewiernego Tomasza) — невелика площа, яка вважається одним із найчарівніших місць у Старому місті Кракова. Тут є кілька затишних кафе, ресторанів і барів, які користуються популярністю серед місцевих жителів. Тут також розташоване кафе «Камелот», яке є одним із найбільш популярних місць у Кракові.

12. Ягеллонський університет.

Якщо будете у Кракові, не забудьте сфотографувати красиву будівлю факультету права та адміністрації Ягеллонського університету (Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego). Будівля розташована на краю Старого міста, поруч із красивим парком Планти. Найгарніше тут восени, коли з дерев падає різнокольорове листя.

13. Метрум Рестобістро.

Якщо ви шукаєте бар на даху в Кракові, не пропустіть це місце! Metrum Restobistro — одна з найбільш збережених таємниць Кракова. Цей студентський ресторан розташований на 6-му поверсі Краківської музичної академії (Akademia Muzyczna w Krakowie) і може похвалитися двома фантастичними внутрішніми двориками на даху з прекрасними панорамними видами на Старе місто. Влітку можна посидіти за столиком з видом на дахи міста, а взимку погрітися за склом і просто вийти на вулицю, щоб сфотографуватися. Ціни на страви цілком доступні, але обов’язково уточнюйте години роботи, перш ніж прийти сюди.

14. Музей сучасного мистецтва MOCAK у Кракові.

Музей сучасного мистецтва MOCAK (Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK) – одна з найновіших туристичних пам’яток Кракова. Якщо ви цікавитеся мистецтвом, обов’язково відвідайте це місце. Одним з обов’язкових місць є кімната з латинськими літерами на стінах. Насправді це одне з найкращих місць для Instagram у Кракові.

15. Конгрес-центр ICE Kraków.

І останнє, але не менш важливе, Конгрес-центр ICE Kraków (Centrum Kongresowe ICE Kraków). Ідеальне місце для Instagram і фотографії в Кракові, особливо для мобільних фотографів, які шукають цікаві форми та сучасні інтер’єри. Якщо ви хочете зробити епічний знімок, не пропустіть це місце!

Booking.com

Залиште коментар