25.05.2024

Як визначити, коли ваша подушка потребує заміни

Коли міняти подушку

Коли подушка зношується, вона перестає забезпечувати підтримку, необхідну для спокійного сну. Залежно від якості та типу матеріалу, що використовується для наповнення подушки, може знадобитися її заміна в будь-який час від 1 до 10 років, або навіть більше. Так само, як і матрац, важливо замінювати подушки, коли вони відслужили свій термін. Ось кілька рекомендацій, які допоможуть вам дізнатися, коли настав час.

Тривалість життя залежить від матеріалів та якості

Пух і перо. Оскільки ці подушки можна регулярно прати (ми рекомендуємо кожні 6 місяців), а наповнювач дуже міцний, вони легко можуть прослужити 5-10 років і більше.

Синтетика. Хорошим емпіричним правилом для синтетики є 1-2 роки, залежно від якості матеріалів та використання.

Піна. Важко сказати, скільки прослужить подушка з пінопласту, оскільки це залежить від якості пінопласту і способу використання. Піна з часом стає твердішою в результаті дії обох цих факторів. Коли вона стає занадто твердою – це питання ваших уподобань.

Коли подушки плоскі або жорсткі, ви повинні бути готовими до покупки нової.

Пух і перо. Оскільки пух і перо можна прати і сушити, щоб омолодити і повернути їм пухнастість, спробуйте спочатку це зробити. Якщо ваша подушка втратила здатність розпушуватися навіть після прання, настав час її замінити.

Також читайте:  Як не отримати тепловий удар

Синтетична. Шукайте грудочки в пуховій альтернативній подушці – це ознака того, що піднесеність і відповідність руйнується. У традиційній синтетичній подушці хорошими показниками будуть площинність або грудкуватість. Коли синтетична подушка стає пласкою, настав час її замінити, оскільки синтетичні волокна не розпушуються назад, як натуральний пух і перо.

Піна. такі подушки стають занадто твердими і втрачають свою здатність підлаштовуватися.

Якщо ви сумніваєтеся, тест на складання підкаже вам, коли настав час

Пух і перо:Зображення подушки

  1. Складена подушкаПокладіть вашу пухнасту подушку на тверду поверхню. Складіть подушку навпіл і вичавіть все повітря (королівські подушки складаються на третину).
  2. Відпустіть подушку і подивіться, чи розгорнеться вона і чи повернеться до початкової форми.
  3. Зношена подушка залишиться складеною

Синтетична:

  1. Подушка і взуттяНабийте і складіть подушку, як описано вище.
  2. Перед тим, як відпустити, покладіть на подушку вантаж вагою 10 унцій, ідеально підійде тенісний черевик середнього розміру.
  3. Подушка з підтримкою відкине тенісний черевик і розгорнеться сама.
  4. Зношена подушка залишиться складеною.

Щоб продовжити термін служби ваших пухових і пір’яних подушок, тримайте їх у чистоті, використовуючи чохол для подушки і регулярно перучи. При належному догляді вони можуть забезпечити винятковий комфорт і підтримку до 10 років.

Залиште коментар