25.05.2024

Як позбутися пилу – метод від наших бабусь

Позбутися пилу

Ефективний спосіб видалення пилу будь-яких поверхнях.

Пил – справжній ворог будь-якої господині. Він швидко утворюється і вимагає регулярного збирання. Але важлива не лише постійна боротьба з пилом, а й можливість не допустити його появи у будинку. Що потрібно для цього зробити?

Існує простий спосіб видалення пилу із побутових поверхонь. Він дуже ефективний і передається з покоління до покоління. Для цього способу нам знадобиться оливкова олія. Відомо кілька рецептів спеціальних спреїв для обприскування, які мають схожу дію.

Ми знайшли ефективний спосіб боротьби з пилом, яким користувалися наші предки, і ми ділимося їм з вами.

На думку експертів, для створення ефективного засобу боротьби з пилом потрібно всього чотири простих компоненти:

  • оцет;
  • оливкова олія;
  • засіб для миття посуду;
  • вода.

Поєднання компонентів допомагає створити засіб, який не дає пилу збиратися на столах, полицях та інших поверхнях. Щоб спрей мав приємний запах, до нього додають кілька крапель ефірної олії.

Як приготувати спрей, який відштовхує пил

Спрей від пилу

Для цього змішуємо дві склянки води, одну – оцту та столову ложку оливкової олії. До складу додаємо кілька крапель засобу для миття посуду. Все ретельно перемішуємо.

Оцет і засіб для миття посуду легко видаляють пил з будь-якої поверхні. Спрей можна використовувати для очищення від бруду. Олія допоможе відштовхнути пил і довше зберегти ідеально чистими усі поверхні в будинку.

Також читайте:  20 лайфхаків для дому та життя

Засіб використовується так само, як будь-який інший спрей для видалення пилу. Його наливають у розпилювач, розбризкують на ганчірку або безпосередньо на тверду поверхню, а потім протирають їм меблі та речі.

Додаткового ефекту можна досягти завдяки серветці для збирання – вона також допоможе запобігти осіданню пилу. Серветкою можна натерти поверхню до блиску і прибрати весь бруд та пил.

Залиште коментар