12.06.2024

Чому життя для вас таке складне? 5 причин чому

причини чому життя складне для вас

Чому життя таке складне для вас

Отже, якщо ви відчуваєте, що ваше життя складне, ось 5 причин, чому це відбувається з вами. Хороша новина полягає в тому, що якщо ви подолаєте ці 5 перешкод, у вас буде набагато більше шансів жити нескладним життям.

1. Зосередження на складності життя

Якби ви запитали Конфуція, чи складне життя, він відповів би: «Життя справді просте, але ми наполягаємо на тому, щоб ускладнювати його».

Легко побачити щось настільки складне, коли воно змушує нас суттєво змінити наше життя, але часто корисно спочатку попрацювати над тим, щоб побачити ці зміни в більш позитивному чи простішому світлі. Чого вас навчить ця зміна? Чи можете ви включити це у свою рутину без зайвих потрясінь? Зробіть усе можливе, щоб зробити це максимально простим.

Упередження складності

Упередження до складності є причиною того, що ми, люди, схильні ускладнювати своє життя, а не залишатися простими. Коли ми стикаємось із занадто великою кількістю інформації або перебуваємо в стані плутанини щодо чогось, ми, природно, зосередимося на складності проблеми, а не шукатимемо просте рішення. У недавній статті автор пояснює, що коли «ми піддаємось упередженню складності, ми надто зосереджуємося на складних 10% і ігноруємо легкі 90%».

Також читайте:  Як боротися із тривожністю?

Коли ви маєте справу з ситуацією, яка, на вашу думку, є складною та непосильною, спробуйте зосередитися на пошуку простих рішень або стратегій. Задайте собі таке запитання: якщо я виберу простий і зрозумілий підхід, яким буде результат? Ще більше плутанини чи, можливо, рішення? Думаю, ви знаєте, якою буде відповідь!

2. Постійне хвилювання

Як люди, ми емоційні істоти. Коли ми напружені, злі, розчаровані або нещасні, наші думки та емоції можуть мати значний вплив на нашу реакцію та поведінку.

Постійне занепокоєння про свої проблеми та те, що чекає попереду в майбутньому, може виснажити вашу енергію та спричинити фізичні та емоційні страждання у вашому житті. Чим більше ви хвилюєтеся, тим складнішим здається ваше життя.

Шукати виходу чи найкращого варіанту в поганій ситуації для нас не є природним. Потрібна праця та постійні зусилля, щоб долати труднощі та перешкоди, які кидає на вас життя.

На щастя, є багато стратегій, які можуть допомогти вам заспокоїти свій стурбований розум і зменшити тривогу. Спробуйте наступне, щоб побачити, що вам підходить:

  • Дихальні вправи
  • Медитація
  • Кардіо вправи
  • Ведення журналу
  • Йога
  • Слухати музику
  • Спілкування з друзями

3. Намагання контролювати все в житті

Ми живемо в складному світі, і може бути дуже важко знайти відповіді на виклики, з якими ми стикаємося в нашому житті. Ми всі чогось боїмося, будь то страх зазнати невдачі, смерті чи втрати близької людини. Прагнення контролювати своє життя — це спроба поховати свої страхи, щоб вам не довелося з ними стикатися.

Також читайте:  Як боротися із тривожністю?

Якщо ви приймаєте рішення про своє життя з місця контролю, то вам потрібно зупинитися. Прагнення контролювати своє життя є ознакою того, що ви живете своїм життям у страху. Вам потрібно звільнитися від своїх страхів і навчитися визнавати, що в житті є речі, які знаходяться поза вашим контролем.

Як тільки ви визнаєте, що життя полягає в тому, щоб ви рухалися по ньому, а не контролювали його, ви побачите, що ваш погляд на життя стане більш позитивним і не таким складним.

«Життя — це 10% того, що з тобою відбувається, і 90% твоєї реакції». -Чарльз Р. Свіндолл.

4. Створюйте своє щастя на основі щастя інших

Ваше життя завжди буде складним і важким, якщо ви покладаєте своє щастя на інших людей у ​​вашому житті. Ваше щастя не приходить від інших, воно приходить зсередини вас.

Якщо ви покладаєтеся на щастя іншої людини, щоб жити життям, з часом складнощі життя здолають вас, і ви втратите самосвідомість. Ви побачите, що постійно намагатиметеся догодити іншим і зробити їх щасливими — це виснажує й шкодить вашому благополуччю.

Потрібно перевести подих, заглянути всередину, а потім зробити вибір. Ви хочете прожити життя, цінуючи себе та вірячи в себе так, як ви заслуговуєте, чи ви хочете прожити своє життя, засноване на щасті інших?

5. Підживлення до драми життя

Підживлюючись драмами інших людей, ви ускладнюєте своє життя, ніж воно повинно бути. Драма та наявність токсичних людей у ​​вашому житті — це рецепт жити емоційно виснажливим і складним життям.

Також читайте:  Як боротися із тривожністю?

Є певні типи людей, які проживають своє життя через драми та катастрофи. Вони вирішують реагувати на життєві виклики непродуктивним способом. Тримайся від них подалі. Якщо вони все-таки прийдуть до вас зі своєю драмою, видихніть і дайте собі трохи часу, щоб зрозуміти, як найкраще впоратися з ситуацією, щоб не потрапити в пастку і взяти на борт їхню негативну енергію.

Це не станеться відразу, але чим більше ви працюватимете над своїм самоприйняттям і вірою в себе, тим сміливішими та впевненішими станете. З цією сміливістю ви зможете активізуватися та усунути негативну драму зі свого життя. Як тільки ви це зробите, ваше життя стане менш складним, і вам буде набагато легше орієнтуватися через життєві труднощі.

Заключні думки

«Якщо ви приймаєте життя в усій його повноті та неоднозначності, це не складно; це лише складно, якщо ви цього не приймаєте». -Марті Рубін

У вашому житті завжди будуть складні періоди, і чим складнішим ви це робите, тим складнішим буде ваше життя.

Чим більше ви зосереджуєтеся на тому, щоб заглушити голоси у своєму розумі, зберігати спокій і прислухатися до свого дихання, тим менш складним буде ваше життя. Це дуже простий рецепт жити повноцінним життям.

Залиште коментар