25.05.2024

Теплий привіт: 10 найбільш гостинних міст у 2023 році

Найгостинніші міста в 2023 році

Велика гостинність має велике значення, коли йдеться про подорожі. Відчуття гостинності в новому місці призначення полегшує занурення в нову культуру та знайомство з її мешканцями. Якщо ви сподіваєтеся відчути щось подібне, подумайте про планування подорожі до 10 найбільш гостинних міст світу у 2023 році, згідно з рейтингом Booking.com.

“Саме особиста увага до деталей під час реєстрації або надання корисних рекомендацій щодо вивчення місця призначення, як місцеві жителі, демонструє, як наші партнери проявляють себе і сяють для мандрівників безліччю способів щодня”, – сказав Ар’ян Дейк, старший віце-президент і директор з маркетингу Booking.com, у своїй заяві.

Туристичний сайт склав список на основі премії Traveler Review Awards за 2023 рік. Самі нагороди визначаються за середніми балами відгуків, які пропонують “автентичний звіт про реальний досвід подорожі”, як зазначає Booking.com. Міста, які потрапили до списку, мають високу частку нагород Traveler Review Awards серед своїх об’єктів, що відповідають вимогам, і 500 або більше помешкань.

Поліньяно

Поліньяно - Італія

Поліньяно розташоване на вапняковій скелі з видом на приголомшливе італійське узбережжя Адріатичного моря. Відвідувачі можуть насолодитися приголомшливими краєвидами, навіть зайнятися дайвінгом зі скелі, якщо наважаться, і дослідити його кришталево чисті води та морські печери.

Хуалянь

Місто Хуалянь -Тайвань

Розташоване на східному узбережжі Тайваню, місто Хуалянь має невимушену атмосферу, яка заохочує мандрівників досліджувати місто в розслабленому темпі. Окрім прекрасних храмів і галасливих нічних ринків, місто Хуалянь пропонує одні з найприголомшливіших природних чудес, таких як Національний парк ущелини Тароко і скелі Ціншуй.

Також читайте:  Собор Паризької Богоматері

Сан-Себастьян

Сан-Себастьян - Іспанія

Сан-Себастьян пропонує відвідувачам чудові краєвиди Країни Басків, а також тапас, смачне вино і прекрасні пляжі. Місто має давню морську спадщину, яку ви можете відчути через його кухню та культуру.

Дрезден

Дрезден - Німеччина

Хоча Дрезден розташований на південному сході Німеччини, він заслужив назву “Флоренція Півночі” за свою схожу архітектуру. Мандрівники можуть зануритися в культуру та історію (місто було зруйноване під час Другої світової війни), а також відвідати його головні визначні пам’ятки, такі як міст Августа та Старе місто.

Литовська Клайпеда

Клайпеда в Литві

Литовська Клайпеда – це історичне портове місто з красивою архітектурою в німецькому стилі та об’єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, такими як Куршська коса, розколота піщана дюна в Балтійському морі. Відвідувачі можуть прогулятися Старим містом і дізнатися про міські скульптури, кораблі та сади.

Йорк у Великобританії

Йорк - Великобританія

Місто Йорк у Великобританії пропонує відвідувачам мальовничу середньовічну архітектуру, безліч чайних крамниць і брукованих вулиць. Відвідувачам неодмінно варто зупинитися біля Йоркського міністерства, собору в готичному стилі, і, можливо, приєднатися до нічного автобусного туру “Привиди”, щоб зануритися в темну сторону історії цього місця.

Ушуая

Ушуая в Аргентині

Подумайте про подорож на край світу, в Ушуаю, Аргентина. Місто отримало свою назву завдяки близькості до Антарктиди. Люди можуть досліджувати національні парки міста пішки або на човні, оглядаючи льодовики і тундри по дорозі.

Порту-Де-Гальїнас

Порту-Де-Гальїнас

Якщо вас цікавлять незаймані пляжі, то зверніть увагу на Порту-Де-Гальїнас – місце, яке уособлює бразильську пляжну культуру. Приєднуйтесь до чурраскаріас, або барбекю, і скуштуйте смачні міські морепродукти. Для підводного плавання варто взяти джангаду, або рибальський човен з одним вітрилом, щоб поплавати з маскою.

Також читайте:  Собор Паризької Богоматері

Мехіко

Мехіко в Мексиці

Мехіко стає все більш популярним серед туристів та експатів завдяки численним визначним пам’яткам та еклектичним районам. Від художніх галерей до об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО та смачних кантин – у Мехіко завжди є чим зайнятися.

Голд-Кост

Голд-Кост в Австралії

Австралійський Голд-Кост – це рай для серферів, з одними з найкращих пляжів у світі. Цей район також є столицею тематичних парків країни, пропонуючи гострі відчуття для відвідувачів різного віку, і домом для численних національних парків, щоб відчути красу Австралії.

З ЛЮБ’ЯЗНОСТІ BOOKING.COM

 

 

Залиште коментар