12.07.2024

Це три найкращі аеропорти світу

Міжнародний аеропорт Сінгапуру

Міжнародний аеропорт Сінгапуру. Фото: Alamy

Туристи все більше і більше надають значення всім враженням від своєї подорожі, від початку і до кінця. Як наслідок, компанії приділяють все більше уваги найдрібнішим деталям і враховують думки користувачів. В рамках цієї тенденції були створені такі організації, як Skytrax, яка займається збором думок користувачів.

Цього тижня портал опублікував рейтинг World Airport Awards 2023, в якому вказав найкращі аеропорти світу. Рейтинг враховує точку зору мандрівників понад 100 різних національностей і такі фактори, як магазини, зони реєстрації та прильоту, а також можливості трансферу та перевірки на безпеку.

Міжнародний аеропорт Сінгапуру

Міжнародний аеропорт Сінгапуру, розташований у місті Чангі, вважався найкращим у період з 2013 по 2020 рік, а тепер знову посів перше місце. Він був визнаний найкращим не тільки у світі, але й в Азії, а також у категорії “Ресторани та розважальні заклади”.

Аеропорт в СІнгапурі

Skytrax присудив йому 662 нагороди з моменту побудови в 1981 році, і в даний час аеропорт збільшує свою пропускну здатність завдяки будівництву Терміналу 2, яке планується завершити в 2024 році. Серед зручностей – тренажерний зал, доступ до душових і зон відпочинку, дитяча ігрова зона і басейн з видом на злітно-посадкову смугу.

“Після того, як аеропорт Чангі сильно постраждав під час пандемії covid-19, приємно бачити, що кількість пасажирів в аеропорту Чангі становить 80% від допандемічного рівня, і ми очікуємо, що він повністю відновиться до 2024 року”, – сказав директор Skytrax Едвард Плейст.

Також читайте:  Як вибрати туристичний спальник?

Міжнародний аеропорт Хамад

Авіабаза, розташована в Досі, Катар, посіла друге місце, очолюючи п’єдестал у попередні роки. Їй лише дев’ять років, але її важливість значною мірою пов’язана з розширенням авіакомпанії Qatar Airways. Крім того, він також був визнаний найкращим для шопінгу, найкращим аеропортом на Близькому Сході та найчистішим аеропортом на Близькому Сході.

Аеропорт Хамад в Катарі

Аеропорт Токіо-Ханеда

Розташований у місті Фта (Токіо), він був відкритий у 1970 році і отримав третє місце в цьому році, нагороду за найкращий внутрішній аеропорт у світі та найкращу доступність для людей з обмеженою мобільністю. База має багату історію, оскільки була окупована Сполученими Штатами у 1945 році після перемоги союзників у Другій світовій війні і повернута у повному обсязі через 13 років.

Аеропорт в Токіо

З тих пір її трафік зріс і перетворив її на одну з найважливіших міжнародних авіабаз. На початку цього року, після затримок, спричинених пандемією, було відкрито Haneda Airport Green – торговий центр, з’єднаний з терміналом 3, який пропонує всі види послуг, включаючи купання в природних гарячих джерелах.

Залиште коментар