12.07.2024

Цедра апельсина: користь чи шкода здоров’ю

Цедра апельсина: користь чи шкода здоров'ю

“Ми ділили апельсин, багато нас, а він один!” Про користь цього ароматного і напрочуд смачного фрукта багато чули! А як щодо цедри апельсина чи, простими словами, шкірки апельсина?

У більшості випадків цедра апельсина вирушає у відро для сміття! Адже даремно!

У цій статті ми вирішили поділитися з вами цікавою та важливою інформацією про користь апельсинової цедри! Повірте, після прочитання несподіваних фактів, ви більше не викидатимете шкірку апельсина!

Тож поїхали!

Цедра апельсина: користь чи шкода

Цедра апельсина

Ви повинні засвоїти той факт, що апельсинова цедра неймовірно корисна для здоров’я людини. Шкірка апельсина чудово справляється із завданням зниження рівня холестерину в крові, а також зменшення неприємних симптомів ПМС у жінок.

Але перш ніж споживати цедру апельсина, її необхідно ретельно помити. Причому робити це необхідно ще до того моменту, як ви очистили апельсин. Наприклад, ви можете апельсин обдати окропом. Потім обережно очистіть апельсин. Апельсинову цедру наріжте на невеликі шматки і залийте окропом. Дайте настоятися.

шматки апельсинової цедри

Готовий настій виходить не тільки смачним, ароматним, а й неймовірно корисним для здоров’я. Пийте настій із цедри апельсина під час ПМС, а також за необхідності знизити рівень холестерину.

настій із цедри апельсина

Багато хто з вас може заперечити, що цедра апельсина може містити в собі велику кількість небезпечних нітратів та хімікатів. Але ми поспішаємо заспокоїти вас – цедра апельсина не здатна накопичувати в собі нітрати. Тому ви можете вживати цедру апельсина в їжу без ризику для здоров’я.

Також читайте:  Голодувати не можна. Яка дієта підходить після свят

цедра апельсина корисна для здоров'я

Поміж того, що цедра апельсина корисна для здоров’я, вона ще прекрасний ароматизатор! Використовуйте апельсинові скоринки для ароматизації вашого будинку! Особливо запах апельсинової цедри буде актуальним у ванній кімнаті. А якщо ви будете використовувати апельсинові кірки як ароматизатор у зимовий період, то запах апельсинової олії захистить вас і ваших близьких від вірусів.

 

Залиште коментар