12.07.2024

Незабаром у ChatGPT з’явиться офіційна версія для Android

ChatGPT появиться на андроід телефонах

ChatGPT має офіційний додаток для Android, і ви зможете використовувати його на своєму телефоні швидше, ніж ви думаєте. Розробники ChatGPT OpenAI щойно закінчили анонсувати деякі нові функції для штучного інтелекту і тепер оголошують, що користувачі Android зможуть отримати доступ до нього через додаток на своєму мобільному пристрої.

Це буде великий тиждень для компанії. OpenAI заявляє, що додаток почне розгортатися для користувачів наступного тижня. Але поки що немає встановленої дати прибуття. Для нетерплячих шанувальників цього інструменту, можливо, вам пощастить і рано чи пізно він з’явиться.

Зрештою, додаток для iPhone вже доступний, і користувачі iOS можуть вільно ним користуватися з початку цього року.

СПОВІЩЕННЯ CHATGPT ДЛЯ АНДРОЇД! ДОДАТОК БУДЕ ДОСТУПНИЙ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ НАСТУПНОГО ТИЖНЯ, А ВИ МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ПОПЕРЕДНЄ ЗАМОВЛЕННЯ В МАГАЗИНІ GOOGLE PLAY ВЖЕ СЬОГОДНІ:
– OPENAI (@OPENAI) 23 ЛИПНЯ 2023 Р.

Ви можете попередньо зареєструватися на додаток ChatGPT для Android вже зараз
Поки ви чекаєте на прибуття програми, ви можете попередньо зареєструватися в Google Play Store. Більшість користувачів вже знають, що якщо ви пройдете попередню реєстрацію, то отримаєте сповіщення, коли додаток буде доступний для встановлення.

Звичайно, це не матиме значення, якщо ви не звертатимете уваги на сповіщення. Додаток ChatGPT для Android буде безкоштовним, як і версія для iOS, і він буде синхронізувати вашу історію на різних пристроях, повідомляє OpenAI. Однак, що більш важливо, вам не доведеться користуватися сайтом у мобільному браузері. Це не зовсім зручний досвід. OpenAI також підтвердила, що в додатку будуть використані останні розробки компанії. Тобто все, що ви вже можете використовувати на сайті, ви зможете використовувати і в додатку. Принаймні, судячи із заяв OpenAI.

Також читайте:  Як безкоштовно завантажити кодек HEVC для Windows

Для шанувальників OpenAI і ChatGPT майбутній реліз цього додатка – хороша новина. Тим більше, що Google не має додатку для Android, доступного для Bard. Це дає OpenAI шанс потенційно залучити нових користувачів, якщо вони захочуть використовувати додаток для подібних речей на ходу.

Залиште коментар