25.05.2024

Telegram запускає Stories для преміум-користувачів

Історії в Telegram

Через місяць після першого анонсу функція “Stories” в Telegram стала доступною для користувачів. Згідно з повідомленням компанії, “наразі” надсилати Історії можуть лише підписники преміум-аккаунта. Усі користувачі Telegram можуть переглядати ці тимчасові статуси фото та відео, які автоматично видаляються.

Історії, схоже, стали доступними з версією Telegram 9.7.0 для Android. В останньому оновленні додатку з’явилася кнопка “+” у верхній частині вашого списку чату. Натиснувши цю кнопку, ви зможете опублікувати історію, а Telegram дозволить вам додавати підписи та посилання, а також позначати інших користувачів. У вас є безліч інструментів для редагування фото та відео, щоб оформити вашу історію.

Хоча ви можете використовувати попередньо зняті фотографії та відео в своїх історіях, Telegram також дозволяє записувати відео в реальному часі одночасно за допомогою передньої і задньої камер. Залежно від ваших налаштувань, термін дії історії закінчується через 6, 12, 24 або 48 годин. Однак ви також можете зробити історію безстроковою. Вам доведеться вручну вибрати, які історії будуть постійно з’являтися на сторінці вашого профілю. Telegram надає вам індивідуальні налаштування конфіденційності.

Говорячи про конфіденційність, Telegram пропонує безліч налаштувань для ваших історій. Ви можете зробити історію загальнодоступною або видимою лише для ваших контактів, обраної кількості контактів або близьких друзів. Розділ “Мої історії” у верхній частині меню-гамбургера зліва – це місце, де ви знайдете свої історії. Telegram пропонує тут дві окремі вкладки: Збережені та Архівовані. Друга вкладка дозволяє вам вибрати історію, яку ви хочете зробити постійною.

Також читайте:  У Швеції розробили технологію видобутку енергії із напівсухої деревини

Наразі публікувати історії можуть лише користувачі Telegram Premium

Для глядачів історії з’являтимуться в розгорнутому розділі у верхній частині списку чату. Знову ж таки, ви маєте контроль над історіями, які ви бачите. Якщо ви не хочете бачити оновлення від певного користувача, ви можете легко заблокувати або приховати їх. Як було сказано раніше, всі користувачі Telegram тепер можуть переглядати Історії, опубліковані іншими користувачами. Але публікувати Історії можуть лише користувачі з Преміум-підпискою, принаймні поки що.

Історії в telegram-premium

Поки неясно, коли Telegram надасть цю можливість вільним користувачам. Тим часом, якщо ви готові заплатити компанії за цю функцію, підписка за $4,99 на місяць дасть вам набагато більше. Telegram Premium пропонує завантаження файлів більшого розміру (до 4 ГБ), швидше завантаження, копіювання, до 20 публічних посилань t.me, преміум-бейджики, кастомні іконки додатків, роботу без реклами та багато інших переваг. Щоб завантажити останнє оновлення Telegram, натисніть кнопку нижче.

Залиште коментар