17.04.2024

Вечірня Прага: екскурсії та прогулянки

Прогулянка вечірньою Прагою

Для того, щоб пізнати традиції чехів, слід вирушити в подорож вечірньою Прагою. Поблизу від центру міста розташований ресторан, у якому можна перепочити, слухаючи народні чеські пісні, які виконує гарний ансамбль, крім того побачите танці. Можна взяти участь у програмі самому та скуштувати страви чеської кухні.

Річкова прогулянка

На кораблику прогулянка займе не більше 2 годин, але це буде найромантичнішим спогадом про поїздку. Ви зможете побачити Празький Град, набережні Влтави, Національний Театр, оглянути Карлів Міст, помилуватися танцюючим будинком, попливете повз фортецю Вишеград, пивоварню Старопрамен. В ілюмінації, спеціально увімкненій для вечора, знаходиться вся стара частина міста, яку можна роздивитися з палуби кораблика.

Про все вам розповість гід, а потім, піднявшись на корабель, буде запропоновано по келиху аперитиву. Потім через 2 години буде подано вечерю з холодними і гарячими стравами на вибір, а також закуски, десерти і фрукти.

Містичне старовинне місто

Містична Прага

Стародавня Прага вабить до себе шанувальників містики, таємниць, магії, історії та легенд з усього світу. Ви зможете почути перекази та секрети міста, прогуляєтеся стародавніми вулицями, дізнаєтеся про Голема, Лицаря без голови, чаклунок і ніжиті, чарівників і чарівників.

Театр Тіні і Світла починався ще в Стародавньому Китаї у 18 столітті, щось подібне з’явилося і в Японії, а до Чехії він дістався у 20 столітті в 60-их роках. Ви можете прийти на виставу одного з найпопулярніших чеських театрів, де вечорами розігрується фонтан зі світла й тіні, це театр, у якому ніхто не нудьгує, а на сцені оживають таємничі образи, вистава не залишить байдужим, її виступ безсумнівно запам’ятається надовго.

Також читайте:  Прага (Чехія) – історія, пам'ятки, екскурсії.

На автобусі

Проїдьте автобусом через Карлів міст і пройдіть пішки Градчанами, де можна буде помилуватися палацами вершків чеського суспільства, а крім того місто буде як на долоні, що не менш цікаво. Автобусом і пішки екскурсія Прагою тривалістю не менше ніж на дві години.

Зусиллями місцевого населення і приїжджих Прага перетворилася на добре, м’яке, затишне місто. Це щось дивовижне, що нагадує ідеальну провінцію. Її не хочеться залишати. Дуже популярний серед туристів Празький замок. Він вважається найбільшим старовинним замком у світі. Був побудований у IX столітті і був дерев’яною фортецею, стіни якої були оточені земляними валами. Пізніше замок добудовували і перебудовували з урахуванням побажань правителів Богемії.

У XIII столітті реставрацію продовжила династія Пржемисловичів, а наступні два століття його перебудовували Карл IV і король Владислав Ягеллон. Сучасного вигляду замку надали в XVIII столітті за часів правління королеви Марії Терези. Від дня виникнення замок був зосередженням впливу та влади. Це офіційна резиденція правителів Чехії, а також місце їхнього проживання.

Залиште коментар