17.04.2024

Як позбудеться герпесу на губах швидко?

Як позбудеться герпесу на губах

Застуда або герпес з’являється на обличчі в найневідповідніші моменти. Причинами появи герпесу можуть бути різні: переохолодження, перегрів, низький імунітет, стрес, зловживання алкоголем, куріння або вагітність. Яка б не була причина позбутися герпесу, ми хочемо якнайшвидше. І, повірте, це справді можливо!

Як швидко позбудеться герпесу?

Застуда або герпес на обличчі

При перших ознаках герпесу, таких як поколювання, печіння і почервоніння на губах, постарайтеся якнайшвидше змастити уражене місце противірусною маззю. Відмінно, якщо у вашій домашній аптечці є такі препарати як ацикловір, герпевір. Антивірусні мазі швидко справляються з герпесом.

Корвалол швидко справляється з герпесом

Карволол. Ці серцеві краплі є чудовим засобом у боротьбі з герпесом. Просто змащуйте краплями уражене місце кожні 2:00. І будьте певні, герпес протягом доби зникне без сліду.

Зубна паста від герпесу

Якщо на ваших губах вже з’явилися бульбашки необхідно якнайшвидше їх підсушити. Для цього можна використовувати зубну пасту чи білу глину. Просто нанесіть трохи пасти або кашку з глини на болісне місце. Таку процедуру краще проводити перед сном, залишаючи пасту або глину на губі на всю ніч. На ранок усі бульбашки підсохнуть і утворюються скоринки.

алое як засіб від герпесу

Перевіреним засобом від герпесу є алое. Вижміть сік алое і періодично змащуйте уражену ділянку. Ця процедура сприятиме швидкому загоєнню герпесу.

 

кубик льоду від герпесу

У боротьбі з герпесом вам може допомогти кубик льоду. Вірус герпесу дуже боїться холоду. Просто прикладайте кубик льоду кілька разів на день до болючого місця на кілька секунд.

спосіб подолати герпес – розігріта ложка

Відмінний і швидкий спосіб подолати герпес – це використовувати розігріту ложку. Добре розігрійте ложку над вогнем або опустіть у киплячу воду. Обережно прикладайте гарячу ложку до ураженого місця. Такими маніпуляціями ви припалите герпес і дозволите йому розвиватися.

Також читайте:  Що буде, якщо щотижня ходити в лазню

Ми впевнені, що хоча б один із перерахованих вище методів боротьби з герпесом, вам припаде до душі і буде доступним для вас.

Залиште коментар