25.05.2024

Як заробити в Instagram: 5 перевірених способів в 2023 році

Заробляємо в Instagram в 2023 році

Щоб заробляти гроші в Instagram, потрібна зацікавленість, але вам не потрібен статус знаменитості, щоб мати успіх.

Якщо ви шукаєте способи заробити гроші в Instagram в 2023 році, подумайте про те, щоб поділитися не лише своїми фотографіями та відео. Поділіться своєю аудиторією.

Компанії приваблюють спеціалізовані спільноти в програмі соціальних мереж — навіть такі, що налічують невеликі тисячі. Якщо ваші підписники відповідають профілю споживачів, яких бренд намагається охопити, ви можете заробити трохи грошей.

Не хочете йти шляхом інфлюенсера? Спробуйте продавати власні товари.

5 СПОСОБІВ ЗАРОБИТИ В ІНСТАГРАМІ

  1. Отримати спонсорство
  2. Просувайте свій бізнес
  3. Продавайте свої речі
  4. Заробляйте значки за допомогою відео в реальному часі
  5. Монетизуйте Reels за допомогою бонусів

Ось чого очікувати, коли справа доходить до отримання грошей в Instagram, а також поради щодо успіху.

Скільки заробляють інфлюенсери

Заробіток коливається від великого до малого та всього між ними. Станом на червень 2022 року трійка найкращих впливових людей в Instagram мають або півмільярда підписників, або близько півмільярда кожен. Серед них Кріштіану Роналду, Лео Мессі та Кайлі Дженнер, повідомляє Influencer Marketing Hub.

Хоча гроші, які можуть заробити ці суперзірки Instagram, астрономічні, для незнаменитостей також є можливості щось заробити.

Скільки підписників в Instagram потрібно, щоб заробляти гроші?

Мікроінфлюенсери — ті, хто має від 1000 до 10 000 підписників — заробляли в середньому 1420 доларів на місяць, згідно з опитуванням 1865 інфлюенсерів Instagram у 2021 році, проведеним компанією з маркетингових технологій HypeAuditor. Мегаінфлюенсери з понад 1 мільйоном підписників заробляли в середньому 15 356 доларів на місяць.

Ваш успіх, звичайно, буде різним, але дані показують, що є потенціал для заробітку, особливо якщо ви знайдете бренди, які зацікавлені у співпраці з вами. Ось тут і вступає в дію «вплив» (“influence”) у прямому сенсі цього слова.

Як монетизувати свій Instagram із меншою кількістю підписників

Ніл Пател, широко відомий фахівець із цифрового маркетингу, каже, що ключ до заробітку в Instagram із лише 1000 фоловерів — це залучення: підписники, які лайкають, діляться та коментують ваші публікації.

«Навіть якщо у вас лише 1000 підписників, і вони активно взаємодіють з вашими публікаціями, потенціал заробити гроші є», — пише він у своєму блозі.

Маючи захоплену базу шанувальників, якою б невеликою вона не була, «бренди хочуть інвестувати у вас через прибуткові дії, які ви можете здійснювати через свій обліковий запис», – додає Патель.

5 способів заробити в Instagram

Шляхи заробітку в Instagram

1. Отримати спонсорство

Створення спонсорованих публікацій або історій є основним способом, яким користувачі Instagram можуть заробляти на своєму обліковому записі. Наприклад, якщо ваша стрічка зосереджена на зображеннях вашої собаки в походах, компанія, яка займається виробництвом обладнання для активного відпочинку, може заплатити вам за публікацію фотографії, на якій зображено її продукт.

Як отримати спонсорство в Instagram

Отже, як знайти спонсора? У деяких випадках до вас звернуться потенційні партнери. Але якщо ви не хочете чекати, поки до вас звернуться, зверніться до компаній, які можуть допомогти вам знайти бренди та працювати з ними.

Шукайте послугу

Який бізнес ви використовуєте, залежить від ваших потреб. Є агентства, з якими ви працюєте напряму, як-от The Mobile Media Lab, і ринки, які з’єднують вас із партнерами, як-от Influicity. Інші служби можуть допомогти вам керувати всіма партнерськими стосунками, наприклад Aspire.

Будьте справжніми

Шукаючи партнерів або вибираючи між різними пропозиціями, орієнтуйтеся на те, чим би справді користувалися ви та ті, на кого ви впливаєте. Прихильники вашої собаки швидше довіряють вашій думці про рюкзак для собак, ніж вишуканий корм для кішок. Не переймайтеся продуктами, які вам не подобаються. Якщо ваша собака миттєво розірве «непорушну» іграшку або згризе кожен светр, який ви їй наділи, немає причин рекомендувати це іншим.

Знайдіть бренди, які відповідають якомога конкретнішій ніші. Любителі вашої собаки, яка гуляє на природі, можуть шукати багато думок щодо собачих речей загалом, але вони дійсно довірятимуть вам знати, які захисні черевики найкраще підходять для зими.

» БІЛЬШЕ: Як заробити гроші на YouTube

Зауважте, що спонсоровані публікації та історії в Instagram дотримуються тих самих стандартів правдивості в рекламі, що й будь-яка інша форма маркетингу. Обов’язково розкривайте інформацію в кожній платній публікації та історії. Це можна зробити, налаштувавши фірмовий вміст у налаштуваннях облікового запису, а потім позначивши свого ділового партнера.

2. Просувайте свій бізнес

Є й інші способи використання Instagram для заробітку. Ви можете використовувати службу соціальних медіа, щоб рекламувати та розвивати свою побічну суєту. Наприклад, якщо у вас є магазин Etsy, де ви продаєте свої вироби, або блог про їжу, який приносить дохід від реклами, професійно виглядаючий обліковий запис Instagram може забезпечити рекламний поштовх. (Це також поширений спосіб заробітку на TikTok.)

Налаштуйте бізнес-акаунт, щоб скористатися безкоштовними інструментами та статистикою.

Ви можете зробити посилання на свій Etsy чи веб-сайт у своєму профілі або сторінку певного продукту в розділі біографії, щоб спрямувати на нього більше людей. За потреби змініть рекомендоване посилання у вашій біографії. Якщо ваш обліковий запис схвалено для функцій Instagram Shopping, ви можете позначати продукти, щоб рекламувати свої речі безпосередньо на фотографіях і відео.

Налаштуйтеся на успіх

Зробіть добре освітлені фотографії продуктів, які ви намагаєтеся продати, або проектів, які рекламуєте, і зробіть їх доступними для пошуку. Створіть власний хештег і перевірте, які з них використовують конкуренти. Заохочуйте своїх клієнтів публікувати фотографії з вашими речами та позначати вас на них.

Ви також можете скористатися функцією Insights Instagram, щоб дізнатися про свою аудиторію. Ви можете побачити, скільки очей дивиться на вашу публікацію, а також демографічну інформацію про тих, хто залучився.

Ресурси програми також допоможуть знайти нових клієнтів і зв’язатися з ними. Ви можете заплатити трохи грошей за просування публікацій, які, як ви хочете, побачить більше людей. Ви також можете додати до свого профілю кнопку, яка посилається на адресу електронної пошти або номер телефону, щоб зацікавлені сторони могли легко зв’язатися з вами.

» БІЛЬШЕ: Як заробити гроші з телефону

3. Продавайте свої речі

Можливо, у вас немає бізнесу для просування, але ви часто продаєте свій старий одяг і аксесуари на таких веб-сайтах, як Shafa.ua. Instagram може збільшити кількість ваших покупців.

Подайте та сфотографуйте свій одяг та інші речі привабливо та додайте якомога більше деталей у підпис. Варто звернути увагу на бренд, розмір, стан і вік кожного товару. Якщо ви хочете продати якийсь конкретний товар, поставте посилання на нього у своїй біографії в Instagram. Якщо ні, просто зв’яжіться зі своїм профілем Shafa.ua або іншим продавцем.

4. Заробляйте значки за допомогою відео в реальному часі

Ви можете заробляти гроші безпосередньо від своєї аудиторії, ділячись відео в реальному часі за допомогою функції Live в Instagram. Коли ви демонструєте свої таланти, продукти тощо, глядачі можуть купувати значки, які, по суті, є підказками, щоб висловити підтримку. Значки коштують $0,99, $1,99 або $4,99. Ви побачите символи серця поруч із коментарями людей, які їх придбали.

Рекламуйте свої майбутні відеосеанси в прямому ефірі за допомогою дописів або історій, щоб повідомити про них заздалегідь. Потім спробуйте скористатися функцією «Запитання та відповіді» або вітайте коментаторів під час трансляції, щоб підвищити залученість — і, сподіваємося, значки.

Хоча шквал прибуткових емодзі із сердечками звучить чудово, вам знадобиться 10 000 підписників, щоб мати право на значки.

5. Монетизуйте Reels за допомогою бонусів

Reels (короткі, вертикальні відео) сьогодні в моді, і якщо ви можете робити хороші відео, ви можете взяти участь у програмі бонусних виплат Reels Play від Instagram. Це відносно нова програма, доступна лише за запрошеннями, яка дає творцям вмісту можливість заробляти гроші на створенні відео, які стають вірусними. Instagram каже, що потенціал заробітку на поточному етапі тестування різний.

Завдяки такому способу заробітку в Instagram вам доведеться дочекатися спливаючого сповіщення та запрошення, яке з’явиться через вашу професійну інформаційну панель. З цієї причини ми пропонуємо вам спочатку спробувати інші методи.

Тим часом довіртеся своїм талантам і зосередьтеся на речах, за допомогою яких ви можете зацікавити аудиторію.

Залиште коментар