17.04.2024

Як заробити гроші на своєму телефоні

Заробити гроші зі смартфона

Використовуйте свій надійний пристрій, щоб заробляти гроші, виконувати випадкові роботи, продавати свої речі тощо.

Так, ви можете заробляти гроші за допомогою свого телефону. Тільки не розраховуйте заробити мільйони таким чином і перевірте факти впливових людей і блогерів, які кажуть, що ви можете це зробити.

Але якщо ви хочете підвищити свій дохід або заробити кілька доларів, поки ви дивитесь і прокручуєте сторінку, ви можете розраховувати на свого надійного друга.

Наведені нижче можливості включають ті, які ви можете робити з дивана за допомогою лише телефону, а також ті, які вимагають більше зусиль.

5 способів заробити гроші з телефону

1. Заробляйте гроші за допомогою кешбеку

Спробуйте програму повернення готівки, щоб заробити гроші за допомогою телефону або заощадити гроші, залежно від того, як ви на це дивитесь. Ці програми зазвичай пропонують знижки та знижки на повсякденні товари.

Ось як це працює: спочатку знайдіть у додатку (або на веб-сайті), що пропонує кешбек, пропозиції повернення готівки за покупки в Інтернеті та в магазині. Потім зробіть покупку, пред’явіть підтвердження транзакції та отримайте готівку через PayPal або подарункову картку.

2. Проходьте опитування

Брати участь в опитуваннях за гроші не дуже вигідно — ми говоримо про пару доларів на годину. Але це досить просто, особливо тому, що багато веб-сайтів опитувань мають власні мобільні програми, зокрема MyPoints, i-Say та Survey Junkie.

Незважаючи на те, що ці сайти відрізняються, вони зазвичай пропонують вам відповісти на запитання опитування за бали, а потім обміняти ці бали. Ви можете отримати оплату готівкою (часто через PayPal) або іншими способами, наприклад подарунковими картками. Зауважте, що на цих сайтах зазвичай потрібно накопичити багато балів — отже, багато часу — перш ніж ви зможете їх використати.

Щоб дізнатися більше про переваги та недоліки цих програм, прочитайте огляди в iOS App Store і Google Play, а також на SurveyPolice.com.

Почавши проходити опитування, захистіть свою інформацію. Ніколи не повідомляйте свій номер соціального страхування, номер банківського рахунку чи номер водійського посвідчення.

3. Фріланс або постійна робота онлайн

Fiverr, Upwork та інші програми і сайти для заробітку з’єднують фрілансерів із клієнтами, які шукають робочу силу. Отже, якщо у вас є навички письма, маркетингу, дизайну, веб-розробки чи іншої сфери – ви можете отримувати гроші з цього.

Фріланс як заробіток зі смартфона

Кожен сайт відрізняється, але зазвичай ви отримуєте оплату за проектом через PayPal або безпосередньо на ваш банківський рахунок.

4. Використовуйте свій контент

Якщо у вас уже є велика кількість читачів у соціальних мережах або блозі, можливо, ви зможете заробляти гроші зі свого телефону. Найпопулярніший спосіб заробити гроші в Instagram, наприклад, – отримати спонсорство. Люди також заробляють гроші на TikTok, отримуючи кошти від спонсорства.

Скажімо, ви регулярно публікуєте дописи про свої процедури краси. Компанія з догляду за шкірою може захотіти, щоб ви опублікували фотографію, на якій є її зволожуючий крем. Ви можете зв’язатися з потенційним спонсором, спонсор може звернутися до вас або ви можете працювати з третьою стороною, щоб встановити зв’язок.

Ви також можете спробувати заробити гроші на YouTube або через свій блог, дозволивши рекламу у своєму контенті.

Зауважте, що заробіток на вашому вмісті займає багато часу, особливо якщо у вас ще немає великої кількості підписників, привабливих для рекламодавців. Досліджуйте історії успіху та поради щодо заробітку грошей таким чином.

5. Продавайте свої речі

Якщо вам потрібно позбутися речей, які перебувають у хорошому стані, можливо, ви знайдете програму, яка допоможе вам їх продати. Для місцевих продажів спробуйте мобільний ринок, наприклад, на Olx.ua.

Якщо ви хочете продавати предмети мистецтва, рукоділля чи вінтажні вироби, спробуйте заробити на зарубіжному сайті Etsy. Якщо ви спеціально хочете продавати одяг в Інтернеті, спробуйте додаток Shafa.ua.

Перш ніж продавати через ці програми, перегляньте їхні вимоги та структуру комісії. І дослідити ринок. Дізнайтеся, скільки коштують порівняні товари, щоб не занижувати чи переоцінювати свої.

Залиште коментар