25.05.2024

Як заробити на YouTube у 2023 році: 5 способів отримати гроші

Заробіток на Ютубі в 2023 році

Реклама — не єдиний спосіб заробити гроші на YouTube. Партнерський маркетинг і продаж товарів можуть бути швидшим шляхом до заробітку.

Зростаюча економіка творців знайшла різноманітні способи заробляти гроші на YouTube. І хоча деякі методи пропонують менший бар’єр для входу, ніж заробіток за допомогою реклами, нічим не можна замінити якісний вміст і зацікавлену аудиторію.

Якщо ви можете проявити свою творчість і готові докласти багато зусиль, можливо, ви також зможете заробляти гроші на YouTube. Ось кілька методів монетизації, які варто вивчити.

Як отримати гроші на YouTube

 1. Заробляйте на рекламі як учасник Партнерської програми YouTube
 2. Використовуйте афілійований маркетинг
 3. Укладіть угоду про бренд і створіть спонсорований контент
 4. Продавайте товари
 5. Пропонуйте членство

1. Заробляйте на рекламі як учасник Партнерської програми YouTube

Давайте спершу розберемося з цим. Ви повинні приєднатися до партнерської програми YouTube, щоб заробляти гроші на рекламі. І ви не можете стати партнером YouTube, доки ваш канал не перевищить поріг у 1000 підписників. Вам також знадобиться сукупний 4000 годин перегляду за останні 12 місяців. Подолайти ці великі цифри, і це відкриє двері для прибутку від реклами.

Перш ніж ви зможете стати партнером, необхідно виконати кілька додаткових вимог:

 • Ваші відео мають відповідати політиці монетизації YouTube.
 • Ви маєте проживати у відповідній території.
 • Вам потрібно прив’язати обліковий запис Google AdSense.

Натисніть розділ «Монетизація» в YouTube Studio, щоб стежити за кількістю підписок і годинами перегляду. YouTube повідомить вас, коли ви зможете подати заявку.

Як партнер YouTube ви можете заробляти гроші за допомогою реклами, функцій чату та від підписників YouTube Premium, які переглядають ваш вміст. Примітно, що у 2023 році YouTube почне дозволяти партнерам YouTube також отримувати дохід від реклами на Shorts. Shorts — це версія YouTube короткого формату відео, схожого на TikTok.

Скільки переглядів на YouTube потрібно, щоб заробити гроші?

Вам не платять за перегляд відео. Навпаки, вам платять за час, коли хтось переглядає або натискає рекламу, показану у вашому відео.

Influencer Marketing Hub каже, що хоча оплата різниться, середній канал на YouTube може розраховувати на прибуток близько 18 доларів США за 1000 переглядів реклами. Це означає від 3 до 5 доларів США за 1000 переглядів відео, якщо врахувати кількість фактично переглянутих оголошень.

Отже, коли ви почнете заробляти гроші на YouTube?

Вам буде виплачено, коли ваш баланс досягне 100 доларів США. Скажімо, потрібно приблизно 1000 переглядів відео, щоб заробити 4 долари від тих глядачів, які бачили рекламу. Вам знадобиться близько 25 000 переглядів відео, щоб заробити 100 доларів на цій рекламі.

Якщо ж у вас невеликий канал, ви можете отримувати гроші лише кожні кілька місяців.

Здається, попереду довгий шлях?

Нижче наведено альтернативні способи заробітку до того, як ви досягнете 1000 підписників.

2. Використовуйте афілійований маркетинг

Партнерський маркетинг може бути найпрактичнішим способом монетизації трафіку YouTube, особливо якщо ви плануєте знімати відео з оглядами продуктів. Це працює так:

Ви знаходите компанію чи продавця з партнерською програмою, наприклад Amazon Associates чи якусь іншу, яка працює в нашій країні, і подаєте заявку на приєднання.

Після прийняття ви використовуватимете їхній процес для створення спеціальних посилань на продукти, які плануєте показувати у своїх відео.

Продемонструйте, перегляньте або зробіть посилання на продукти у своїх відео на YouTube, а також вставте власні посилання для афілійованого маркетингу в поле опису під час завантаження.

Як філія бренду ви отримуватимете комісію, коли глядач клацатиме ваше спеціальне посилання та купуватиме продукт.

Хоча Amazon Associates — це чудовий спосіб заробити гроші на Amazon, існує безліч інших можливостей. Шукайте на афілійованих маркетингових сайтах, таких як ShareASale і ClickBank, можливих корпоративних партнерів і продукти для представлення. Ви також можете шукати на веб-сайтах своїх улюблених брендів інформацію про те, як стати партнером.

Не забудьте належним чином повідомити своїх глядачів про свою приналежність до представленого бренду або брендів і обов’язково вказуйте їм «посилання в описі» під час зйомки відео.

Шляхи заробітку на ютубі

» БІЛЬШЕ: Як заробити гроші на своєму телефону

3. Укладіть угоду про бренд і створіть спонсорований контент

Компанії, зацікавлені в аудиторії вашого каналу, можуть спонсорувати ваші відео або пропонувати вам угоди з продакт-плейсменту в обмін на вітання, що в бізнесі називається угодою про бренд.

Основне слово тут — «аудиторія», що означає, що такі типи угод з більшою ймовірністю з’являться, коли у вас з’явиться послідовник. У міру того, як ваш канал розвивається, ви можете безпосередньо зв’язуватися з брендами, з якими хотіли б працювати, або використовувати такі ресурси, як згадані вище сайти афілійованого маркетингу, щоб знайти корпоративних партнерів, які доповнюють ваш стиль контенту.

Завдяки угодам з брендами ви можете отримувати одноразові виплати, заробляти комісійні за кожен продаж або отримати продукт чи послугу безкоштовно.

Майте на увазі: якщо ви маєте рекомендацію або використовуєте продакт-плейсмент у відео, ви повинні повідомити YouTube, поставивши прапорець у деталях свого відео.

4. Продавайте товари

Якщо у вас є товар або послуга, яка актуальна для вашої аудиторії, повідомте їм про це та надайте посилання у своїх відео. Наприклад, творець популярного каналу огляду техніки MKBHD Маркес Браунлі залишає посилання на власну лінійку футболок і аксесуарів у кожному відео, яке публікує.

Продаж фізичного продукту може вимагати від вас придбання матеріалів або пошуку виробника, але ви також можете продавати завантажувані матеріали, наприклад електронні книги, художні відбитки або віртуальні класи. Створіть безпечну платіжну систему, перш ніж рекламувати свої товари.

Ютуб заробіток

Стимул до продажу: хоча створити власні продукти може бути набагато важче, ніж просувати продукти інших компаній, ви можете заробити більше грошей таким чином, оскільки ви збережете основну частину своїх доходів як власник продукту.

5. Пропонуйте членство

Модель членства – ще один спосіб монетизації глядачів. За допомогою цього методу шанувальники каналу сплачують невелику плату за підписку на бонуси та/або ексклюзивний рівень доступу.

Patreon — популярна стороння платформа членства. YouTube повільно розгортає власну функцію членства в каналі, але ви повинні бути учасником Партнерської програми YouTube, щоб мати право. Як завжди, більше глядачів може призвести до більшого доходу. Такі стимули, як відеочати один на один, приватні заняття чи інші бонуси, можуть спонукати глядачів стати членами, які платять.

Скільки можна заробити на YouTube?

Проривні зірки YouTube із мільйонами підписників можуть заробити найбільше грошей, легко досягаючи семизначних цифр. Але навіть менш відомі творці контенту зі скромною кількістю прихильників можуть отримувати солідний дохід.

За даними Forbes, творець надзвичайно популярного дитячого каналу Blippi Стівен Джон заробив 17 мільйонів доларів у 2020 році, в основному завдяки 8,2 мільярдам переглядів і 27,4 мільйонам підписників, які він зібрав на YouTube. Такий успіх є радше винятком, ніж правилом.

Що стосується більш скромних результатів, Келлі Енн Сміт, особистий фінансовий YouTuber з 50 000 підписників, заробила близько 900 доларів США на рекламі в березні 2022 року, згідно з Business Insider.

Шон Каннелл, співавтор «Секретів YouTube» і засновник каналу Think Media, радить новим користувачам YouTube покладатися на афілійований маркетинг як найкращий спосіб заробити відразу. У відеодописі 2021 року він каже, що можна заробляти 500 доларів на тиждень за допомогою правильної ніші та стратегії.

Заробляйте аудиторію та заробляйте більше в довгостроковій перспективі

YouTube пропонує можливості для всіх, але це не платформа для швидкого збагачення. Щоб заробляти гроші на YouTube, потрібен час, зусилля та зацікавлена аудиторія. Хороша новина полягає в тому, що з невеликою мотивацією та багато практики ви можете знайти способи дійти до бажаного порогу в 1000 підписників.

Пам’ятайте про ці поради перед початком:

 • Чим більше відео ви створите та завантажите, тим легше досягти порогової кількості годин перегляду.
 • Чим краще ви націлюєте свій вміст на конкретну аудиторію чи нішу (наприклад, кінофотографія), тим більша ймовірність, що ваші глядачі підпишуться на саме на вас.
 • Продумані, цікаві відео мають більше шансів отримати перегляди, тому варто докласти зусиль до планування та виробництва.
 • Не принижуйте силу цільової назви та помітної мініатюри, щоб привернути увагу глядача.

Інші способи заробітку

Якщо заробляти гроші на YouTube не для вас, розгляньте такі альтернативні шляхи:

Залиште коментар