25.05.2024

З чого слід починати бізнес?

З чого слід починати бізнес?

Яким повинен бути сучасний бізнес? Успішним, надійним, постійно розвивається. Але ще одна важлива річ – він повинен бути привабливим в очах клієнтів, адже якщо не буде клієнтів, а також їх постійного приросту, то і сам бізнес може швидко перейти в ступінь стагнації.

З чого починається бізнес?

Відповідь на це питання досить проста-з ідеї. Важливо розуміти, що і як робити, де це робити, тобто ретельно проаналізувати ринок. Важлива і рекламна складова, але коли по суті то і бізнесу ще немає, то про яку рекламу можна говорити? Ось тут якраз слід попрацювати над підготовкою населення до вашого відкриття бізнесу, заявити про себе. Наприклад, ви відкриваєте салон краси в певному районі, його жителям можна роздати рекламні матеріали.

biznes-ideya

Просто мати ідею – дуже мало, важливо постійно і направлено займатися її розвитком. Ось тут якраз треба шукати ринок збуту, клієнтів. Наприклад, ви вирішили відкрити компанію з доставки квітів. Знайти місце для складу (якщо ви будете здійснювати доставку з нього), найкраще на околиці міста, там вартість оренди набагато нижче.

Наступний етап – пошук постачальників, в цей час також треба зайнятися і своїми майбутніми клієнтами. Роздайте їм магнітики, така річ набагато ефективніше, ніж звичайна листівка. Як правило, листівки відправляються в найближчий сміттєвий бак, тобто туди вирушили ваші гроші. Зовсім інше, коли ваша реклама у вигляді магнітика буде красуватися на кожній кухні. Прийде час, і та людина, хто отримав від вас цей самий магнітик, обов’язково подзвонить.

Також читайте:  Відкриття магазину — вибір місця та обладнання

pochatok-biznesuКоли ви вже пройшли всі організаційні моменти, в тому числі і юридичні і ось у вас вже з’явилися перші замовлення, не забудьте показати своїм клієнтам як вони дорогі для вас. Для цього разом з їх замовленням подаруйте якусь сувенірну продукцію, це може бути навіть невеликий блокнотик з написом типу “піклуємося про вас”, або “ви нам дороги”. Така дрібниця обов’язково сподобається покупцям, вони обов’язково звернуться до вас ще раз.

Експерти стверджують, що саме сувенірна продукція прокладає не просто шлях, а надійну стежку до сердець ваших клієнтів. Таким чином, вони дуже швидко з потенційних переходять в розряд постійних. Також слід пам’ятати і про сарафанне радіо, задоволений клієнт обов’язково поділиться своєю радістю зі своїми близькими.

 

Залиште коментар