17.04.2024

Як підвищити продуктивність на роботі

Бути продуктивним означає вчасно виконувати всі поставлені цілі та завдання. В цій статті ви дізнаєтеся, як ефективно підвищити свою продуктивність на роботі.

Для підвищення продуктивності на роботі допоможуть правильний розподіл сил та яскраві акценти:

Крок 1. Яскраві акценти в одязі

Квітчастий шарфик або парасолька зарядять вас своєю грайливістю. З прикрас вибирайте золото та прикраси білого кольору – вони заспокоюють. Яскраві сумки також порадують нагадуванням про теплі дні.

Яскравий одяг

Крок 2. Створення затишку на робочому місці

Помилково вважати, що для активного робочого настрою атмосфера на роботі має бути суто діловою. На роботі людина проводить більшу частину свого дня, то чому б не привнести в робочу атмосферу трохи домашнього затишку?

Для початку приведіть робоче місце в порядок, розкладіть все по місцях, позбавтеся неактуальної інформації (старі записи, папки та інше приберіть подалі). Домашні квіти біля комп’ютера зменшать негативне випромінювання від техніки та допоможуть відпочити очам. Доведено, що зелений та помаранчевий колір (якщо розглядати їх 2-3 хвилини) покращують настрій.

Закачайте веселі шпалери на робочий стіл свого комп’ютера: пляж, просочений сонцем ліс, зворушливі тварини та ін. Це може бути і картинка-мотиватор на кшталт «Відпочив? Тепер можна і попрацювати».

Для підвищення продуктивності у полі зору мають бути яскраві стікери-нагадувачки. Підвищити продуктивність на роботі можна за допомогою розкладу справ на поточний день. Складайте розклад заздалегідь: з вечора на завтра або вранці до 10-00.

Також читайте:  SMM В FACEBOOK: ГРУПА ЧИ СТОРІНКА

Робоче місце - підвищення продуктивності

Крок 3. Фізкульт-хвилинки та розподіл сил

Щоб продуктивність на роботі була максимальною – висипайтеся. Придбайте ортопедичний матрац та подушку. Лягайте спати не пізніше 22-00 (це оптимальний час для того, щоб організм встиг пройти фазу засинання і перейшов до стадії тривалого сну). Вчені стверджують, що якщо засипати завжди о 22-00 – 22-30, то цілісний глибокий сон становитиме 4 години плюс фази швидкого сну, цього цілком достатньо для «перезавантаження» організму та повноцінного відпочинку.

Намагайтеся приходити на роботу у гарному настрої. Прослухайте улюблену музику, поки їдете в транспорті, якщо є час – забігайте в кав’ярню випити ароматної кави та з’їсти улюблені смаколики.

Коли кава не позбавляє від сонливості, а шия ниє від напруги, що накопичилася в ній, врятують фізкульт-хвилинки. Піднімайте і опускайте плечі 10 разів, повертайте головою в один і інший бік до упору, ніби хочете сказати “ні” 7-10 разів, потягніться сидячи. Злегка підтягніть коліна, піднімайте і опускайте ступні кілька разів. Ці прості вправи бажано виконувати кожні дві години, щоб розігнати кров.

Вправи на роботі для підвищення продуктивності

Для зняття напруги в кисті (тунельно-карпальний синдром або синдром комп’ютерної миші, коли кисть втомлюється від довгої роботи за комп’ютером) придбайте кистьовий еспандер. Відволіктися від поганих думок можна за допомогою тертя: затисніть в долонях олівець або ручку і зусиллям потріть, ніби хочете цим предметом розпалити вогонь.

Правильно розподіляйте свою енергію. Справи, що вимагають довгого розумового напруження краще виконувати з 10-00 до 12-00 і з 13-00 до 15-00, це найактивніші періоди. Не нехтуйте повноцінним обідом (бажано гарячий ситний суп), а о 15-00 не завадить підкріпитися білковою їжею: 100 г фісташок, мигдалю з сушеними ягодами або бутерброд із житнього хліба з сиром/лососем заповнять витрачені енергоресурси.

Також читайте:  6 причин, через які ви не можете відбутися як підприємець

Якщо втома не минає, а настрій день у день залишає бажати кращого – зверніться до лікаря, можливо, вам просто не вистачає вітамінів чи хронічні хвороби не дають організму функціонувати нормально.

Залиште коментар