17.04.2024

5 найкорисніших додатків для смартфона, щоб стати краще

5 корисних додатків для розвитку

Смартфони давно стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Відчувати телефон в руці для багатьох стало звичкою, і якщо улюбленого гаджета раптом не виявляється на місці, нас охоплює справжнісінька паніка. Здається, пора витягти з цієї залежності користь і встановити на телефон кілька додатків, здатних допомогти вам вирішити багато побутових проблем. Відпочиньте ненадовго від набивших оскому “Фейсбуку” і “Інстаграма“!

Зміст сторінки:

Quit That!

dodatok-quit-that

Страждаєте від шкідливої звички і все ніяк не можете її здолати? Скачайте додаток Quit, і ви будете наочно бачити, який ваш прогрес. Спостереження за результатами мотивує рухатися далі і не здаватися на півдорозі. Особливо корисна графа “з урахуванням економії”: наприклад, якщо ви намагаєтеся відмовитися від кави, то кожен день відзначайте, що не витратили якусь суму на чергову чашку “з собою”. А після на ті кошти, що вдалося таким чином зберегти, можна буде придбати «заохочувальний приз» для себе коханої.

Motivateo

dodatok-motivateo

Як позбутися від шкідливих звичок – вирішили, а як придбати звички нові, корисні? Якщо стоїть таке завдання, вам потрібно подружитися з додатком Motivateo: воно працює як трекер і допомагає вам контролювати власну щоденну рутину. З його допомогою термін в 21 день, який потрібно для звикання до чогось нового, пройде непомітно.

Zero

Додаток Zero

Все частіше можна зустріти в Instagram-акаунтах популярних блогерів і в інтерв’ю знаменитостей захоплені відгуки про інтервальне голодування. Якщо ви теж хочете спробувати (звичайно, після попередньої консультації з лікарем), то вам однозначно стане в нагоді додаток Zero, яке працює за принципом таймера, відраховуючи, скільки годин ви не вживаєте їжу. Режими можна налаштовувати різні – від 13 до 36 годин. Також є можливість призначати собі особисті Нормативи.

Також читайте:  Як безкоштовно завантажити кодек HEVC для Windows

Forest

dodatok-forest

Синдром розсіяної уваги – проблема, в тій чи іншій мірі знайома багатьом з нас. Адже напевно ви періодично ловите себе на тому, що замість виконання важливого робочого завдання перегортаєте в сотий раз стрічку в соцмережах або відволікаєтеся на безглузді листування з подругами. Щоб краще концентруватися на справах, встановіть програму Forest. Суть проста: як тільки ви відкриваєте додаток, на екрані починає рости дерево. І якщо ви хочете перейти в іншу програму (наприклад, знову відкрити «Фейсбук»), то дерево гине. Жалість до рослини, нехай і віртуальному, дозволяє довше займатися дійсно потрібними справами.

Step Out

dodatok-step-out

Якщо у вас є труднощі з ранковим підйомом (а ми здивуємося, якщо їх немає!), то додаток Step Out може стати справжнім порятунком. Адже воно не дозволить просто так відключити будильник: перш ніж ви зможете позбутися від до болю знайомого звуку, вам доведеться вирішити кілька задачок. Поки будете намагатися здолати цю перешкоду, сон як рукою зніме.

Залиште коментар