17.04.2024

Команда “Барси” покращує свій гастроентерит з прицілом на “Арсенал”

Гравці футбольного клубу «Барселона»

Гравці футбольного клубу «Барселона» “сприятливо розвиваються” після вірусного гастроентериту, який змусив їх призупинити першу передсезонну гру проти “Ювентуса” на стадіоні “Леві” в Санта-Кларі (США), щоб відновити роботу і зіграти другий матч туру проти “Арсеналу” в четвер.

“Стан гравців першої команди “Барселони”, які захворіли на вірусний гастроентерит, через який довелося призупинити матч проти “Ювентуса” на стадіоні “Леві”, розвивається сприятливо. За останні кілька годин не було виявлено жодного нового випадку захворювання”, – йдеться у заяві команди “Барси”, поширеній цієї неділі.

Тренування Барселони

“Очікується, що більшість постраждалих гравців візьмуть участь у подвійному тренуванні, запланованому на цей понеділок”, – додається в офіційному повідомленні. Після скасування поєдинку проти “Юве” в суботу, “Барса” вже була налаштована оптимістично щодо можливості зіграти проти “Арсеналу” на стадіоні “Софі” в Лос-Анджелесі.

Перед грою проти англійської команди “Барса” проведе ще одне підготовче заняття, яке допоможе Хаві Ернандесу продовжити відновлення, а підписані гравці Ілкай Гюндоган та Оріоль Ромеу сподіваються дебютувати, в той час як центральний захисник Іньїго Мартінес відновлюється після травми.

Залиште коментар