09.05.2024

Франція U21 1:3 Україна U21. Україна виходить до півфіналу Євро

Cудаков забиває - Україна проходить в півфінал

Франція U21 1:3 Україна U21: Георгій Судаков забиває гол, а Україна вдруге в історії перемагає Les Bleus і виходить до півфіналу Євро

Молодіжна збірна України віком до 21 року вийшла до фіналу чемпіонату Європи, обігравши на “Клуж Арені” команду Франції з рахунком 3:1.

Les Bleus відкрили рахунок, коли молодий гравець Ліона Раян Черкі знайшов сітку воріт на 19-й хвилині, але гра вислизнула з-під контролю ще до перерви.

Георгій Судаков зрівняв рахунок з пенальті через 13 хвилин, і вивів Україну вперед ще до перерви, коли він шовковисто вбіг у штрафну і спокійно пробив повз Лукаса Шевальє з Лілля.

Коли Франція намагалася відігратися, Артем Бондаренко підтвердив результат, забивши третій м’яч за чотири хвилини до кінця матчу.

Михайло Мудрик з “Челсі” чудово зіграв за Україну, вигравши пенальті за перший гол і асистувавши за третій.

Георгій Судаков відзначився результативною передачею у неділю, коли збірна України U21 обіграла збірну Франції U21 з рахунком 3:1

22-річний футболіст, який приєднався до “синіх” у січні за 89 мільйонів фунтів стерлінгів, провів минулий сезон без голів у 15 матчах Прем’єр-ліги, але тепер вчасно нагадав новому босу “синіх” Маурісіо Почеттіно про те, на що він здатен.

Український футбол має історію надання пріоритету молоді, яка бере свій початок ще з часів революційного менеджера Валерія Лобановського в київському “Динамо”, але на чемпіонаті Європи серед гравців віком до 21 року нам не вдалося досягти значного успіху.

Ми дійшли до фіналу під час своєї першої появи на турнірі в 2006 році, але з тих пір пройшли кваліфікацію лише одного разу, посівши восьме місце в 2011 році.

Також читайте:  Сеск Фабрегас завершує кар'єру у віці 36 років

Тепер наша команда Руслана Ротаня зустрінеться з Іспанією у півфіналі в середу після того, як п’ятикратні чемпіони обіграли Швейцарію з рахунком 2:1 у суботу.

Англія зіграє в інших чотирьох останніх поєдинках після того, як у неділю в першому таймі завдяки удару Ентоні Гордона вони перемогли Португалію.

Гравець Челсі Михайло Мудрик відзначився результативною передачею
Гравець “Челсі” Михайло Мудрик відзначився результативною передачею та заробив для України пенальті

У чвертьфіналі вони зіграють з Ізраїлем, який по пенальті обіграв господарів турніру – Грузію.