09.05.2024

Сеск Фабрегас завершує кар’єру у віці 36 років

Сеск Фабрегас завершує кар'єру

Сеск Фабрегас: Колишній півзахисник “Арсеналу”, “Челсі” та “Барселони” завершує кар’єру у віці 36 років.

За свою міжнародну кар’єру Сеск Фабрегас заробив 110 матчів за збірну Іспанії, яка двічі вигравала чемпіонат Європи та чемпіонат світу; Фабрегас виграв 12 головних трофеїв, включаючи Прем’єр-лігу та Ла Лігу, за свою 20-річну кар’єру у футболі після дебюту в 16 років у складі “Арсеналу”.

Колишній півзахисник “Арсеналу”, “Челсі” та “Барселони” Сеск Фабрегас оголосив про завершення кар’єри футболіста у віці 36 років.

Фабрегас заробив 110 матчів за збірну Іспанії за свою міжнародну кар’єру, в якій він виграв два чемпіонати Європи та чемпіонат світу в перервах між цими успіхами.

Фабрегас розпочав свою кар'єру в Прем'єр-ліз
Фабрегас розпочав свою кар’єру в Прем’єр-лізі в Арсеналі, де провів вісім сезонів

Іспанець розпочав свою кар’єру в барселонському клубі “Ла Масія”, але у 16 років дебютував за “Арсенал” і провів вісім сезонів у північному Лондоні, після чого повернувся до Каталонії.

Вигравши з “канонірами” Кубок Англії, Фабрегас досяг ще більшого успіху в Іспанії, вигравши Ла Лігу, Копа дель Рей, Суперкубок УЄФА та Клубний чемпіонат світу ФІФА протягом трьох років перебування в країні.

Потім Фабрегас повернувся до Прем’єр-ліги з “Челсі” і двічі виграв титул, спочатку під керівництвом Жозе Моурінью, а потім під керівництвом Антоніо Конте. Він також виграв Кубок Англії та Кубок Ліги у складі “синіх”.

Фабрегас повернувся в Барселону
Фабрегас повернувся в клуб свого дитинства “Барселона” після відходу з “Арсеналу

Півзахисник, який провів свій останній сезон у якості професійного футболіста в італійській команді другого рівня “Комо”, написав у соціальних мережах: “З великим сумом прийшов час повісити бутси на цвях.

Також читайте:  Франція U21 1:3 Україна U21. Україна виходить до півфіналу Євро

Я буду цінувати кожну мить, починаючи з перших днів у “Барселоні”, “Арсеналі”, “Блауграна”, “Челсі”, “Монако” і, нарешті, “Комо”. Від чемпіонату світу до чемпіонату Європи, перемоги в Англії, Іспанії, завоювання європейських трофеїв: це була подорож, яку я ніколи не забуду.

“Я отримав досвід, до якого я ніколи не думав, що зможу наблизитися навіть за мільйон років”.

Фабрегас святкує з трофеєм Кубка світу 2010 року
Фабрегас святкує з трофеєм Кубка світу 2010 року після турніру в Південній Африці

Тепер Фабрегас займе тренерську посаду в “Комо”.

Він додав: “Я не засмучений, тому що я збираюся почати новий шлях: тренувати команду Б і Прімавери “Комо 1907”. Клуб і проект, яким я не можу бути більш захопленим. Ця команда завоювала моє серце з першої хвилини, ми зустрілися в ідеальний момент моєї кар’єри. Я віддам всі свої сили в цій новій пригоді.

“Отже, після 20 неймовірних років, сповнених жертв, радості та пристрасті, настав час ще раз подякувати і привітатися з найкрасивішим видом спорту у світі.

“Я любив кожну хвилину. З повагою, Сеск”.