25.05.2024

Проблеми з поповненням Збройних Сил України

Погіршення результатів комплектування

Проблеми з поповненням Збройних Сил України стали актуальними питанням у липні, коли до навчальних центрів мобілізували лише приблизно 50% необхідної кількості солдатів. Це може вплинути на боєздатність української армії у найближчому майбутньому.

Аналіз, проведений у Генеральному штабі ЗСУ, підтверджує ці проблеми і показує помітне погіршення результатів комплектування Збройних Сил з травня 2023 року. Ситуація стала особливо критичною внаслідок збільшення бойових втрат через контрнаступ української армії на сході та півдні країни, а також наступу російських військ на Харківщині.

У червні ситуація також була не кращою, коли мобілізували лише половину військовозобов’язаних, які мали розпочати підготовку у навчальних центрах для поповнення української армії.

Аналітики з США, які нещодавно відвідали передові позиції в Запорізькій області та на Донбасі, у своєму доповіді, опублікованому у виданні The Drive, підкреслили проблеми, що виникають в Україні з укомплектуванням Збройних Сил. Було відзначено проблему з якістю укомплектування ЗСУ через призов на службу менш здорових та старших за віком чоловіків.  Ця ситуація створює труднощі у процесі поповнення армії та може вплинути на її ефективність.

Залиште коментар