25.05.2024

Як прибрати живіт за тиждень у домашніх умовах?

Як прибрати живіт за тиждень у домашніх умовах

Пропонує Вашій увазі чудовий тижневий курс різноманітного та цікавого фізичного навантаження для красивого преса, який стане чудовою прикрасою будь-якого, навіть найвідвертішого купальника.

КУпальник 4-8

Для того щоб досягти помітного результату Вам буде необхідно робити фізичні вправи лише протягом 10 хвилин щодня протягом тижня. А для того, щоб заняття не здавались Вам нудними та одноманітними, портал новин «Vkursi.in.ua», зібрав для Вас комплекси вправ на кожен день.

Купальник 2-5

Отже, якщо Ви готові і сповнені бажання змінити своє тіло на краще, давайте починати.

Понеділок

Так як понеділок всім відомо – день важкий, пропонуємо почати роботу над своїм тілом з ритмічних вправ, кожна з яких триватиме лише 30 секунд, а заняття триватиме лише 10 хвилин. Відмінний темп, ефективне навантаження на м’язи преса та чудовий настрій Вам забезпечені!

Вівторок

Ви прокинулися з приємним болем у м’язах вашого преса. Це ваш животик вже сигналізує вам, що ви на правильному шляху. Отже, давайте продовжимо так само. Ще 10 хвилин фізичних вправ у компанії з чарівною дівчиною.

Середа
У середу ми пропонуємо трохи повеселитись і просто потанцювати під заводну музику. Так, так… ви танцюєте, а ваш живіт зменшується в об’ємах. Чудовий танцювальний комплекс вправ для всіх м’язів живота.

Четвер

І ось ми вже дісталися середини спортивного тижня. Ви вже напевно змогли помітити деякі зміни у своєму тілі, з’явилася легкість, підтягнутість, а разом із ними і відмінний настрій. Давайте не будемо зупинятись на досягнутому!

П’ятниця

Кінець робочого тижня, час, коли можна розслабитися і присвятити 10 хвилин свого дорогоцінного вільного часу не менш дорогому животику, на який ми покладаємо великі надії в період пляжного сезону. Озброїться гантелями та приготуйте стілець.

Субота

Почніть свій перший вихідний день з розслаблюючої та зміцнюючої м’язи йоги. Усього 10 хвилин, і ви продовжуєте шлях до досконалості свого тіла.

Неділя

Отже, неділя… вихідний день, а це означає, що ми не хочемо провести його у виснажливих тренуваннях. Усього 10 хвилин та 4 вправи, які допоможуть Вам перетворити своє тіло.

Залиште коментар