25.05.2024

Рідлі Скотт планує зняти продовження «Гладіатора» цього року

Продовження «Гладіатора»

Британський режисер Рідлі Скотт розпочав пошук локацій у Марокко для зйомок продовження фільму «Гладіатор» (2000 рік). Про це пише портал World of Reel із посиланням на дані видання Morocco World News.

Як повідомляє портал, режисер шукає відповідні локації у місті Варзават, відомому як «марокканський Голлівуд». Окрім того, ведуться переговори про співпрацю з місцевою кіностудією Atlas Studios.

Старт виробництва другої частини «Гладіатора» поки що не був анонсований офіційно, але планується розпочати у 2023 році.

Про те, що Рідлі Скотт має намір зняти продовження свого фільму “Гладіатор”, стало відомо у листопаді 2018 року. Тоді повідомлялося, що роботу над продовженням картини вже розпочато, проте знаходиться на ранній стадії. За даними ЗМІ, сценарій мав написати Пітер Крейг, відомий своїми роботами над двома частинами “Голодних ігор”. Зазначалося, що сюжетом фільму стане історія сина однієї з героїнь першої частини, який пішов стопами персонажа Максимуса у виконанні актора Рассела Кроу.

Рідлі Скотт, взявшись за зйомки продовження «Гладіатора», ймовірно, вирішив повторити успіх першого фільму. Він нагадав, що аналогічна ситуація у режисера була з продовженням фільму «Той, що біжить по лезу», що виявився невдалим з комерційної точки зору, хоча воно було успішним у художньому плані.

«Гладіатор» вийшов на екрани в 2000 році і набув популярності як у глядачів, так і у критиків. Стрічка була висунута на «Оскар» у 12 номінаціях та виграла п’ять статуеток.

Залиште коментар