12.06.2024

Нерозпакований iPhone першого покоління продано на аукціоні майже за 200 тисяч доларів

Модель iPhone була під час керівництва Стіва Джобса

На американському аукціоні нерозпакована модель iPhone 2007 року з 4 ГБ пам’яті була продана за 190 372 долари. Лот був представлений на сайті аукціонного дому LCG Auctions і описувався як “надзвичайно рідкісний” і “винятковий стан”. Стартова ціна лота становила 10 000 доларів, і на купівлю цього колекційного телефону було подано 28 заявок.

Ця модель iPhone була випущена в 2007 році під час керівництва Стіва Джобса в Apple. Однак виробництво моделі з 4 ГБ пам’яті швидко припинили, оскільки більшою популярністю користувалася модель з 8 ГБ, яка пропонувала вдвічі більше пам’яті всього за 100 додаткових доларів.

Сума, заплачена за цю модель iPhone 2007 року з 4 ГБ пам’яті, стала найвищою, коли-небудь виплаченою безпосередньо за телефон. Раніше деякі перші моделі iPhone продавалися за вищими цінами, однак це було пов’язано з унікальними чохлами та прикрасами, а не з самим телефоном.

Ціна, яку заплатили за старий iPhone, є живим прикладом англійської приказки: “Краса в очах того, хто дивиться”. Для колекціонерів це цінний приз, а для більшості користувачів продукції Apple – застаріла модель із мінімальною пам’яттю.

Сума, яку покупець погодився віддати за iPhone 2007 року з 4 ГБ пам’яті, стала найвищою, коли-небудь заплаченою за телефон.

У минулому деякі моделі iPhone продавалися за набагато вищими цінами, але це було зумовлено унікальними чохлами та прикрасами.

За даними преси, одним із таких виробів був Falcon Supernova iPhone 6 Pink Diamond, вартістю майже 50 мільйонів доларів.

Також читайте:  В ОАЕ збудують свій «Місяць» — просто посеред міста

Цей телефон був зроблений на замовлення і його ціна визначається тим, що його корпус виконаний з рожевого золота і прикрашений діамантами. Діаманти витончено розташовані на корпусі в унікальному візерунку, відповідаючи смакам покупця.

Залиште коментар