25.05.2024

Скільки потрібно побачень, щоб знайти своє кохання?

Побачення з чоловіком

Питання “Як познайомитися з чоловіком?” більше не є актуальним. Інтернет-знайомства – це наше все. Тому нове питання, яке вирішують дівчата: як кількість знайомств конвертувати у стосунки? Скільки потрібно побачень, щоб знайти чоловіка для серйозних стосунків? І чи можна до цих побачень так підготуватися, щоб отримати з них максимальну користь?

Як зустріти кохання?

Підійдіть до процесу пошуку партнера технологічно: уявіть, що ви золотошукач. А щоб знайти золотий самородок, потрібно просіяти тонни порожньої породи. Виходить, що і при пошуку коханого значна частина побачень пройде марно. Тобто ви не знайдете бажаного партнера на більшості зустрічей.

При цьому вам бажано отримувати задоволення від самого процесу – інакше нескінченна низка побачень вимотує вас. Організовуйте зустрічі так, щоб, крім безпосереднього спілкування з потенційним партнером, ви отримували для себе щось ще. Для таких пізнавально-розважальних побачень підходить спільний урок танців, екскурсія, похід на виставку, кінотеатр. Заодно це спосіб відразу відсікти претендентів на вашу руку та серце, далеких від вас за інтересами.

Скільки потрібно побачень?

Багато хто запитує мене: “Скільки потрібно побачень, щоб знайти коханого?” Відповідь проста: проведіть експеримент, дізнайтеся емпіричним шляхом – і зрозумієте, скільки знадобиться побачень.

Згадайте, як команда Едісона працювала над створенням лампочки розжарювання: вони провели понад 4000 експериментів, підбираючи потрібне поєднання товщини скла, вольфрамової нитки та газу, що міститься всередині лампи. Навряд чи вони зробили б цей науково-технічний прорив, якби заздалегідь вимагали від себе вкластися у 5, 50 чи 500 спроб.

Також читайте:  Як організувати весілля без сторонньої допомоги

Ще один приклад: у маркетингу успішно працює наступна формула: кількість контактів з потенційним клієнтом прямо пропорційно до кількості продажів. Чим більше у вас буде знайомих протилежної статі, тим більше шансів, що хтось із них відповідатиме вашим критеріям.

Важливо розуміти, що чоловік, який прийде до вас на побачення, не обов’язково має ті самі цінності та цілі, що й ви. Значна частина чоловіків прийдуть не заради стосунків, а заради разового сексу без зобов’язань, безкоштовного аналога сеансу з психологом чи сподіваючись знайти спонсора.

Однак серед моїх клієнтів чимало чоловіків, у тому числі й самотніх, які також ходять на побачення у пошуках серйозних стосунків. Тому не варто вважати, що всі чоловіки однакові. Якщо ви сходили на 5 або навіть на 25 побачень і не побачили серйозного ставлення до себе, не варто розчаровуватись і розцінювати кількість проведених зустрічей як велику.

Спирайтеся на факти, а не на свої фантазії про те, скільки має бути зустрічей для досягнення потрібного результату. І якщо факт такий, що, наприклад, 50 побачень – це недостатньо, поставтеся до цього як учений, який провів дослідження і отримав такий результат експерименту.

Якщо чоловік на побаченні дивиться на годинник.

Тепер відкрию вам маленький секрет: успішні в кар’єрному плані чоловіки часто не знають, як правильно поводитися на побаченнях і у відносинах. Вони стільки часу присвячували бізнесу та кар’єрі в молодості, що не встигли набути навички ефективної взаємодії з жінками. Тому важливо пам’ятати: чоловіки теж люди, вони так само відчувають, емоціонують, хвилюються під час першого побачення – і від цього можуть поводитися далеко не так, як ви очікуєте.

Також читайте:  Міфи про сімейні відносини

Ви, звичайно, можете хотіти бачити вже на першому побаченні ідеального партнера, але як доросла людина, напевно, розумієте, що середньостатистично це малоймовірно. Дайте своїм потенційним партнерам час змінюватися на краще, потрібний вам бік у процесі розвитку відносин.

Під час побачень постарайтеся не залазити вашому потенційному партнеру в голову – тобто не інтерпретуйте його слова та звички однозначно як хороше чи погане для себе.

Наприклад: якщо чоловік під час побачення подивився на годинник, це не обов’язково означає, що хоче закінчити зустріч. Цілком можливо, що він хоче звернути вашу увагу на дорогий аксесуар.

А якщо чоловік позіхнув, це не завжди означає, що йому нудно. Можливо, він працював дві ночі поспіль, але ви йому настільки сподобалися, що він прийшов на зустріч із вами, незважаючи на сильну втому.

Якщо чоловік запропонував вам прогулятися на першому побаченні – це необов’язково означає, що він скупий чи злиденний. Можливо, так він більш розслаблений, а за столиком кафе віч-на-віч почувається дискомфортно.

Звичайно ж, всі вищеперелічені негативні риси цілком можливі, але однозначно вішати ярлики вже на першому побаченні – недалекоглядно. Дайте собі та йому час і пам’ятайте, що складати думку про чоловіка потрібно у його справах, а не в словах.

Психологічна підготовка до побачення

Якщо вас не кличуть на побачення

Але що робити, якщо всі гармати заряджені, шаблі наточені, фотографії у всі бази знайомств завантажені, готовність № 1 оголошено, а на побачення не звуть?

Так, може бути. Як показує практика, зі побаченнями то густо, то порожньо, як і інших сферах життя. І передбачити цей графік неможливо.

Також читайте:  Як організувати весілля без сторонньої допомоги

Тому періоди зниженої кількості спілкування з чоловіками варто сприймати не як особисту драму, а як можливість інвестувати час та сили у себе. Придбайте якусь нову навичку, доробіть справи, які висять уже кілька місяців, відіспитеся, займіться спортом або походите до психолога.

Постарайтеся саме в ці періоди вчитися жити з опорою на себе та отримувати задоволення від суспільства із собою коханою. Вмієте? Адже, як показує практика, самодостатньому чоловікові потрібна самодостатня жінка.

Залиште коментар