17.04.2024

Удар по ПТУ у Макіївці – що відомо

Українські військові готують гарматні снаряди, 1 січня 2023 року

Українські військові готують гарматні снаряди для стрільби по позиціях російських військ, на тлі нападу Росії на Україну, в Донецькій області, 1 січня 2023 року

Десятки російських військових загинули внаслідок ракетного обстрілу Донецької області України. Щонайменше 63 російських військових загинули в результаті українського удару по окупованому місту Макіївка, визнало в понеділок міноборони росії.

У Києві заявили, що в результаті інциденту, який стався в пункті тимчасового розміщення, загинули близько 400 російських військових, близько 300 отримали поранення.

Речник російського міністерства оборони заявив, що чотири ракети влучили в будівлю, але не назвав дати атаки.

Підтримуваний  росією донецький чиновник Даниїл Безсонов сказав, що ракети HIMARS влучили в центр – професійно-технічне училище – 1 січня.

«Мабуть, вище командування досі не знає про можливості цієї зброї (HIMARS)», — написав він у Telegram. “Сподіваюся, що винні, які прийняли рішення про використання цього об’єкта, будуть покарані. На Донбасі достатньо занедбаних об’єктів з міцними будівлями і підвалами, де можна розмістити персонал. А якщо все зайнято, то за довгий час можна було копати бункери шахтобудівною технікою».

Протягом ночі росія здійснила нові атаки на столицю України

За даними влади, по Києву був завданий новий авіаудар вранці в понеділок.

Голова військової адміністрації Києва Сергій Попко повідомив, що “збито 20 повітряних цілей”.

Це сталося після новорічного дня, ознаменованого десятками російських ударів, у результаті яких у столиці та в інших місцях країни загинули щонайменше чотири людини та 50 отримали поранення.

Атаки продовжують націлюватися на критично важливу інфраструктуру, при цьому москва стверджує, що вона націлена на заводи з виробництва безпілотних літальних апаратів.

Також читайте:  Проблеми з поповненням Збройних Сил України

Росія місяцями атакує енергетичну інфраструктуру України, мільйони людей втрачають електроенергію в умовах мінусових зимових температур в країні.

Залиште коментар