25.05.2024

Ілон Маск оголосив про тимчасове обмеження кількості твітів для всіх користувачів у Twitter

Тимчасове обмеження в твіттері оголосив Ілон Маск

Ілон Маск оголосив про тимчасове обмеження кількості твітів, які користувачі можуть читати щодня, причому перевірені підписники зможуть бачити набагато більше, ніж ті, хто не має синьої галочки. Тисячі людей повідомили про проблеми з сайтом після введення змін, що призвело до того, що твіттер став трендом RIP.

За словами Ілона Маска, Twitter запровадив тимчасові обмеження на щоденне читання, щоб протистояти “екстремальним рівням” вилучення даних і маніпуляцій з системою.

У своєму твіті Маск повідомив, що верифіковані акаунти тимчасово обмежені в читанні 6 000 постів на день.

Неперевірені акаунти Twitter були обмежені в читанні 600 повідомлень на день, в той час як нові неперевірені акаунти можуть переглядати лише 300 повідомлень на день.

Ілон Маск оголосив про “тимчасові обмеження” на кількість постів, які люди можуть читати в Twitter за день. Фото Twitter

Ця заява незабаром призвела до того, що в соціальних мережах з’явилися тренди “RIP Twitter” і “#Twitterdown”.

Люди почали повідомляти про проблеми незабаром після полудня за британським часом, згідно з даними сайту моніторингу проблем і збоїв Downdetector. До 18:00 сайт отримав тисячі повідомлень.

Останній крок був зроблений після того, як Twitter раніше оголосив, що вимагатиме від користувачів мати обліковий запис на платформі соціальних мереж для перегляду твітів – крок, який Маск у п’ятницю назвав “тимчасовим надзвичайним заходом”.

Мільярдер завершив операцію з поглинання соціальної мережі за 44 млрд доларів (35 млрд фунтів стерлінгів) у жовтні 2022 року, а в квітні запровадив систему оплати за “сині галочки”, або верифіковані акаунти. Підписники можуть публікувати довші твіти, а також вносити зміни до опублікованих твітів, бачити приблизно вдвічі менше реклами та використовувати зображення профілю, що не підлягають обміну (NFT).

Також читайте:  Сінгапур — єдина країна, яка отримала незалежність проти своєї волі

Високопоставлені особи та знаменитості заявили, що цей крок залишає платформу відкритою для самозванців та дезінформації, в той час як Twitter заявив, що сервіс “підвищує якість розмов”.

Після придбання компанії підприємцем, Twitter різко скоротив витрати і звільнив тисячі співробітників, в тому числі багато з тих, хто працював над запобіганням шкідливого і незаконного контенту, захистом чесності виборів і висвітленням точної інформації на сайті.

У грудні, через кілька тижнів після поглинання, він написав у Твіттері: “Я подам у відставку з посади генерального директора, як тільки знайду когось достатньо дурного, щоб зайняти цю посаду”.

У травні тодішній керівник NBCUniversal Лінда Яккаріно була оголошена новим генеральним директором Twitter, а 52-річний Маск заявив, що візьме на себе роль виконавчого голови.

Ця заява пролунала після того, як мільйони користувачів Twitter попросили його піти у відставку в опитуванні, яке пан Маск створив і пообіцяв виконати.

Залиште коментар