17.04.2024

В ОАЕ збудують свій «Місяць» — просто посеред міста

MOON-Dubai

Коли немає своєї космічної програми, але є креативні ідеї та гроші на їхню реалізацію.

Канадське архітектурне бюро Moon World Resorts повідомило, що збудує в Дубаї будівлю у формі Місяця. Це, за словами авторів проекту, дасть людям можливість побувати на Місяці, не залишаючи Землю. Вартість проекту становитиме п’ять мільярдів доларів, а будівництво будівлі займе два роки.

«Місяць» буде сферою висотою 224 метри. За задумом архітекторів, простір довкола будівлі спробує відтворити атмосферу знаходження на поверхні супутника.

Місяць сфера в Дубаї

Окрім цього, відвідувачам комплексу запропонують забронювати «небесну віллу» – так називатимуться 300 приватних резиденцій на «Місяці», які розташуються у дископодібній частині заснування сфери.

По території майбутньої споруди курсуватиме «місячний шатл», який розвозитиме відвідувачів численними нічними клубами, розважальними центрами, лаунж-зонами та спа-центрами.

Автори проекту сподіваються, що “місячний комплекс” удвічі збільшить туристичний потік Дубая, який допоможе вивести економіку ОАЕ на новий рівень. Окрім цього, у Moon World Resorts припускають, що у «Місяці» зможуть розміститися штаб-квартири космічних агентств та центри підготовки до польотів у космос.

Залиште коментар