17.04.2024

Як помити машину взимку

Як помити машину взимку

Вам потрібно помити машину, а надворі зима? Ознайомтеся з нашими порадами про те, як самостійно помити машину взимку!

У теплий літній день миття машини не завдасть особливого клопоту, а от у люту зимову холоднечу ця робота навряд чи прийде вам в радість. Миття машини взимку вимагає підходу до знання справи. З цієї статті ви дізнаєтеся, як правильно мити і доглядати машину в холодну пору року.

Збережіть час, сили та здоров’я та довірте роботу професіоналам, відігнавши свою машину в автомийку взимку.

Чи варто мити машину взимку?

З одного боку, у снігову погоду на дорогах куди менше пилу та бруду, а отже ваш транспортний засіб довше збереже охайний вигляд. Однак, головний ворог автомобіля взимку це не бруд, а технічна сіль, якою часто посипають дороги у боротьбі зі зледенінням. При тривалому контакті вона може роз’їсти лакове покриття автомобіля і сприяти утворенню іржі. Саме тому не варто відкладати миття машини до весни.

Миття машини в автомийці

Миття машини в автомийці:

Мало кому до душі перспектива миття машини на морозі, а тому більшість автовласників вважають за краще надати роботу професіоналам. Відвізши машину в автомийку, ви збережете час, сили та здоров’я, що безсумнівно коштує вкладених коштів.

Також читайте: Скільки прогрівати двигун взимку

У більшості автомийок «водні процедури» закінчуються сушінням струменем теплого повітря, проте це не гарантує стовідсоткове видалення вологи. Рекомендується запланувати миття машини перед поїздкою, а не після поїздки, щоб залишки води в порожнинах кузова випарувалися за рахунок природної вентиляції під час руху. Покінчивши з чищенням, не поспішайте залишати автомийку, оскільки різкий перепад температури може пошкодити покриття автомобіля.

Також читайте:  5 вигаданих небезпек від автомобіля: викриваємо все

Як самостійно помити машину взимку?

Якщо ви вирішили взятися за справу самостійно, важливо правильно вибрати час роботи. По можливості, повірте з прогнозом погоди та заплануйте миття машини безпосередньо перед заморозками. Таким чином, ви вб’єте двох зайців одним пострілом: по-перше, вам не доведеться їздити по бруду та сльоті, характерної для днів з плюсовою температурою, а по-друге, ви не подряпаєте машину, намагаючись відмити кузов у мороз.

Основний процес миття мало чим відрізняється у будь-яку пору року, зате, покінчивши з чищенням, дуже важливо ретельно висушити автомобіль. По можливості, залиште дверцята відчиненими, щоб уникнути примерзання. Не забудьте обробити дверні петлі, личинки замків та гумовий ущільнювач силіконовим мастилом або мастильним аерозолем, попередньо протестувавши їх вплив на невеликій ділянці поверхні.

Покінчивши з миттям машини, вам напевно не захочеться заново робити цю нелегку роботу найближчими днями. Віддайте перевагу сучасним засобам для чищення із захисною функцією, які допоможуть довше зберегти охайний вигляд вашого транспортного засобу. Після миття, не полінуйтеся відполірувати кузов автомобіля або обробити його гарячим воском, які захистять машину від бруду та допоможуть відстрочити дату наступного миття на кілька тижнів.

  • Намагайтеся приурочити миття машини до настання холодів, запланувавши роботу на день безпосередньо перед заморозками.
  • Покінчивши з чищенням, обробіть дверні петлі, личинки замків і гумовий ущільнювач силіконовим мастилом або мастильним аерозолем і залиште машину сушитися з відкритими дверцятами.
  • Щоб відстрочити дату наступного чищення, після миття відполіруйте кузов автомобіля або обробіть гарячим воском.

Залиште коментар