25.05.2024

Чому не можна ходити в туалет вночі: думка вчених

не можна ходити в туалет вночі.jpg

Абсолютна більшість людей щоночі здійснює вимушений підйом в туалет. Деякі вважають цей факт є незручністю, яка заважає сну, інші ставляться спокійно, треті і зовсім не замислюються над цією життєвою дрібницею. І лише деякі знають, чому не можна ходити в туалет вночі.

Чому не можна ж ходити в туалет вночі

Переривати свій сон походами в туалет вночі не тільки не зручно, але ще і небезпечно для здоров’я. Вчені впритул зайнялися цим питанням, і з’ясувалося багато цікавого.

Відновити свої сили можна тільки глибоким і безперервним сном. Варто його порушити і на ранок можна очікувати стан втоми, розбитості і дратівливості. Навіть разове вставання може порушити сон, Але ж деякі люди встають по 2, 3 і більше разів. Про повноцінний сон в такому випадку не може бути й мови. Якщо така ситуація повторюється з ночі в ніч, то наслідками можуть бути депресія, підвищення ваги, розвиток діабету і хвороб серця.

Особливо часто вночі в туалет встають люди у віці. При цьому порушення сечовипускання вони вважають справою цілком звичайною, “віковою” проблемою. Тим самим ігнорується той факт, що ендокринні порушення, метаболічні, депресивні стани можуть бути наслідком порушення сечовипускання.

Прикмети і забобони проти нічних візитів до вбиральні і народні прикмети.

Так, вважається, що змиваючи за собою воду, можна «змити» удачу, багатство, любов і здоров’я. А ось вдень така маніпуляція цілком безпечна. Чому? Відповідь проста: ніч — час, коли царюють недобрі сили.

Також читайте:  Речі, які ви робите неправильно

Багато з дитинства бояться темряви. У багатьох цей страх залишається і в дорослому житті. Тому ходьба по темній квартирі або будинку змушує остаточно прокинутися, що потім призведе до труднощів при засипанні. А народні повір’я свідчать, що вночі злі сили чекають вашого пробудження, щоб підмінити вас на вашого злісного двійника з темного світу.

zabobony-proty-nichnyh-vizytiv-do-vbyralni

Як уникнути нічних походів в туалет щоб не переривати свій сон, важливо дотримуватися питного режиму.

Випивати не менше 2 л чистої води, але тільки не перед сном. За пару годин перед укладанням в ліжко краще взагалі утриматися від пиття. Також не варто вечеряти рідкими першими стравами, краще соковитим фруктами і овочами. Копчені, солоні продукти краще їсти в першій половині дня, щоб не мучитися постійною спрагою ближче до вечора.

Тим більше не варто пити рідину вночі. Для тих, кого нічні підйоми турбують дуже часто і супроводжуються підтіканням сечі, виходом можуть стати підгузники для дорослих. Вони забезпечать комфорт і сухість під час сну.

Такий нешкідливий факт, як нічний візит в туалет, може послужити приводом для візиту до лікаря. Якщо ваші вставання носять систематичний характер, заважають вам активно жити і нормально працювати, пора зайнятися своїм здоров’ям, не чекаючи більш серйозних проблем.

Залиште коментар